muuttamassa

vuokrasin asunnon, vaan ennenkun sain sen tarjoutui kiinnostava keskustan asunto myytäväksi, teenkö näin rohkean siirron? Kaksi naista on entinen ja toinen uudempi joka on arka ihmissuhteissaan, näetkö heissä mitään? Ostanko vai vuokralla ja katson vielä? Juha
2115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näyttää sijaitsevan hyvällä paikalla. Siihen tehty juuri suurehko remontti? Entiset ovat entisiä, uudemman sydän on kallellaan muualle, kolmannen näen pian sinuun ottavan yhteyttä olet kohdannut hänet jo.

Äänestä
  • Ehkä tiedänkin kolmannen kiitoksia vaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uuteen kaupunkiin kirjoitti:

vuokrasin asunnon, vaan ennenkun sain sen tarjoutui kiinnostava keskustan asunto myytäväksi, teenkö näin rohkean siirron? Kaksi naista on entinen ja toinen uudempi joka on arka ihmissuhteissaan, näetkö heissä mitään? Ostanko vai vuokralla ja katson vielä? Juha

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu