vaan ajatusten siirtoa niistä ihastuksista pois, edes hetkeksi. Tekee aivoille ja tunteille hyväää miettiä jotain muuta välillä.
Huomenna voi taas haaveilla...
Huomenna voi taas haaveilla...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
raittiiseen ilmaan tuulettumaan :)
tiedätkö että tässä on ihan fakta...
mulla ei ole ollu yhtäkään päivää sitten ku täytin 12... ettei ykskään päivä olis ollu joku muija/nainen mielessä ja mietittävänä, enkä muista että koska oisin siis ihan ihan oikeasti ollu vapaa, kun on aina joku jossain josta todella välittää eli rakastaa. Johon on sisältä sitoutunu tahdoit tai et. Kun se ei ole ihan vaan miettimisestä kiinni, enkä heistä edes oikeasti pahemmin haaveile, kun en vaadi heiltä mitään. Ne ihmiset on ihon alla
Sydän on aina muualla
Paitti tämä neljäs nainen nyt... uskon että tällä kertaa on joku tulevaisuus. Tällä kertaa teen kaiken varmasti oikein.
"Tällä kertaa teen kaiken varmasti oikein" Valitettavasti sinulla on vielä paljon oppimista... Toivottavasti et pety liikaa...:)