Moikka! Ongelmani on melko outo kenties, mutta se on jo pitkään aiheuttanut minulle päänvaivaa. Ongelma on se, että häpyluuni (?) muodostaa niin suuren kummun, että sivusta katsottuna se erottuu todella hyvin ja näyttää aika pahalta. Onko tämä ihan epänormaalia? En tiedä yhtään mitä asialle tehdä tai kenen puoleen kääntyä, mutta tämä vaivaa minua todlla paljon. En voi käyttää kireitä hameita ja pelkään että vastakkainen sukupuolikaan ei tätä ominaisuutta kauheasti arvosta..
oudon muotinen alapää
jkpor
3571
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
minkälaisen "kummun"? jos saan kysyä niin oletko posliini että sen takia näkyy ns. paremmin?
Olet mitä todennäköisimmin riukumaisen laiha. Katso kuvia anorektikkosivulta.
Kaikilla heillä konkottaa häpyluu korkeana esillä.
Koeta jo uskoa, ettet ole liikalihava! Mars kauppaan ja ala kokata kotona vaikka kermaperunoita!
ei se välttämättä tarkota että ihminen on langanlaiha jos "häpykumpu" on korkea. mä tiedän kyllä muutaman sellasen ihmisen, eikä ne ole laihoja, vaan ihan normaalikokoisia.
kun se asia vaivaa sua paljon, niin ehdotan että otat sen asian puheeksi kun menet gynen tarkastukseen. hän osaa varmasti sanoa onko se jotenkin liian suuri tai jotain. en kyllä usko, mutta oman mielenrauhan vuoksi on ihan viisasta kysyä asiaa, ja muutenkin.