ASSIDU FINLAND

MAKSA HYVÄÄ PALKKAA

Jos on totta se mitä ostolaskujen käsittelijälle vastannut vakuutti, että tiliöivä ostolaskujen skannaaja saa 1700 euroa palkkaa kannattaa stadin tstorottien siirtyä sille suunnalle.

Ei todella kannata tehdä sossupäätösesityksiä ja hoitaa hallinnon asioita enää 1700 eurolla. Me on pidetty ostolaskujen tiliöintiä aivan perushommana jota tehdään jo aivan alimmalla palkkatasolla eli 1600 ja risat.

6

2628

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • fg0gff9a

      Mielenkiintoista!

      He tarkistavat hakijan taustan ohi suosittelijoiden (Omien nettisivujen liite). Kuitenkin työntekijän taustat saa tarkistaa vain työntekijältä itseltään, ei esim. googlella tai soittelemalla edellisiin yrityksiin!! (taloussanomat)

    • entinen asiakas

      Pysykää kaukana Assidusta. Siitä firmasta ei seuraa hyvää. Nuoria työntekijöitä ja kusettavat sopimuksissa.

      • vai asiakas

        Ja mitähän firmaa suosittelet ?


    • ex assidu

      Suosittelen kans pysymään erossa ko. yrityksestä. Todella huono ilmapiiri ja sopimukset ihan puppua

    • Assidussa

      Tulos tai ulos sopisi hyvin tunnariksi. Joka firmassa on myös huonot puolensakin ja ne vaan pitäää kestää jos meinaa olla töissä.

      • vaihtoa harkitseva

        Paljonko maksetaan tilinpäätöstaitoiselle kirjanpitäjälle?


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Muovikassikartelli

      Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell
      Talousrikokset
      33
      2114
    2. Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta

      Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.
      Maailman menoa
      48
      1732
    3. Hallintooikeus..

      "Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.
      Pyhäjärvi
      112
      1536
    4. Olen rakastunut

      varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.
      Ikävä
      104
      1266
    5. Ootko A-nainen vielä vihainen?

      Siitä että en uskaltanut kohdata itseäni silloin kun olit kukassa? Olen tajunnut että tein tosi tökerösti sua kohtaan ja
      Ikävä
      104
      1044
    6. Jos se joskus oli molemminpuolista

      niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.
      Ikävä
      76
      998
    7. Teit yllättävän siirron

      Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,
      Ikävä
      35
      886
    8. Mikä on kaivattusi

      ammatti?
      Ikävä
      59
      885
    9. Laita nyt se viesti

      Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗
      Ikävä
      52
      799
    10. Kaipaatko nainen

      Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd
      Ikävä
      101
      763
    Aihe