lukko-ilves peli

oi voi lukkoa, kesäloma koittaa kohta. ilves johtaa 2-0 jo
4176
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kiinostaa hirvittävän kamalasti. Isot pojat ravaavat kuminpalan perässä ja huitovat samalla toisiaan. Yleisö päästää älämölön, jos kuminpala menee verkkoon. Pöljää touhua.

Äänestä
  • komeita ja isoaseisia kundeja

    Äänestä

Höööööö !

Äänestä
  • Mine olen sanonu monia kertoja etei tolanen jokue voi milä pärjätä epäpäteviä jalmentimia sielä pitäs tehdä suur muutos koko jokuesa siel ei ole kuin molari hyvä se ei ritä hävetä koko jokue menisivä pelama jonekin sudanin tekojääle tolasile makseta hurja palka vielä voi naisen elin mine sanon kaunisti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


lätkämimmi. kirjoitti:

oi voi lukkoa, kesäloma koittaa kohta. ilves johtaa 2-0 jo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu