BMW M3

VM 1993 MITKÄ OVAT VAKIOVARUSTEET JA KOKEMUKSIA KYSEISESTÄ VEHKEESTÄ NIIN PLUSSAT KUIN MIINUKSETKIN ?
51127
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kokemuksia on kyseisestä laitteesta ja ei ole ollut mitään valitettavaa.. Kulkee hyvin ja on tosi mukava ajaa.. Varusteita löytyy vakionakin hyvin.. Taloudellinen matka-ajossa, kaupungilla sit vie vähän enemmän mut sehän on ymmärrettävää noilla tehoilla.. että jos olet meinannut kyseistä autoa niin suosittelen..

Äänestä

siis se auto on täysin paska alitehonen sontaläjä mikä ei vittu pärjää millekää

Äänestä

Miten kallista on ylläpitää M3:sta? Huollot/varaosat? Entä onko tiedossa tyyppivikoja?

Äänestä

Miten kallista on ylläpitää e36 M3:sta? Huollot/varaosat? Entä onko tiedossa tyyppivikoja?

Äänestä

Löysin vastaukset vanhoista jutuista.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


BMW M3 kirjoitti:

VM 1993 MITKÄ OVAT VAKIOVARUSTEET JA KOKEMUKSIA KYSEISESTÄ VEHKEESTÄ NIIN PLUSSAT KUIN MIINUKSETKIN ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu