Vaasasta limusiinia?

Löytyykö vaasasta ketään joka vuokraisi limusiinia / muuten hienoja autoja?
61373
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ainaki Kytönen Merikaarros vuokraa!!!!

Äänestä

myös tervajoelta Sumuvuoren automyynniltä: Onnea

Äänestä

Kytösestä kannattaa olla kaukana, äijä ei muuta tee ku kuseta porukkaa ja leveilee rahoillaan. Läski paska..

Äänestä

...porukan toimihenkilöiltä (esim. pj) kannattaa kysellä, jos jonkun oikeasti hienon auton haluaa. Porukassa ainankin muutama upea avo, jos kesähäät on tiedossa. ja yhdistyshän oli nimeltään Sunrise cruisers, yhteystietoja löytyy nettisivuilta

Äänestä

jos olet nainen saat lopun elämää katsella sitä löysäperse jannua sohvalla joka vonkaa seksiä kaiken aikaa tai jos olet mies saat kärvitellä sohvalla ja vain haaveilla seksistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hääpari kirjoitti:

Löytyykö vaasasta ketään joka vuokraisi limusiinia / muuten hienoja autoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu