mitä olette maksaneet

tummennuksista?
6679
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

120€/neliö. Eli Riippuu lasin koosta.

Äänestä

neljä tuntia omaa työtä. Kaikki volvo v70 takalasit, myös ovien. Lopputulos kestää lähemmän tarkastelunkin. Asennusta helpotti lähes suorat laatikkovolvon lasit.

Äänestä

sanoin hakevani unohtuneen lompakon kotoa ja jäin sille matkalle....eipä ole karvaranne paljon perään soitellut...

Äänestä

mutta liikkees maksaa 50€

Äänestä
  • niin halvalla?

    Äänestä

farkun taka- ja takasivulasit 300€ ja jos vielä takaovien sivulasit niin 400€.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lasien kirjoitti:

tummennuksista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu