MUSKARIN JA VAUVAUINNIN tms.

OLETTE ALOITTANEET? Huvittaisi jo alkaa harrastamaan vaavin kanssa..
3276
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tytön ollessa 4kk ikäinen, ja on tykännyt kovasti :) Vauvauinnista minulla ei ole kokemusta.

Äänestä
  • Muskarin voi aloittaa 3kk iässä. Meidän poika 4kk ja
    alotellaan vauvauinti.

    Äänestä

aloitettiin molemmat 3 kk. minusta molempiin vähän liian aikaisin, ei jaksa vauva vielä innostua. pidin kuukauden verran taukoa ja nyt kun ikää on melkein 5kk, molemmat on suurta riemua.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


KOSKAS kirjoitti:

OLETTE ALOITTANEET? Huvittaisi jo alkaa harrastamaan vaavin kanssa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu