Kotkansaari

Eikös saarelta vois hävittää enson pois niin jäisi tilaa laajentaa huvivenesatamaa ja muutaman rantapubinkin vois rakentaa.
4577
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

JUST JOO,KELLÄHÄN HARVALLA OLISI SEN JÄLKEEN VARAA OSTAA
NIITÄ PURJEVENEITÄ!TAI YLEENSÄ MITÄÄN!!AIKA HILJAISTA OLISI SEN JÄLKEEN KOTKAN ALUEELLA.TAI MENNÄÄ KAIKKI SATAMAAN AJELEMAAN PELTILEHMIÄ,SEHÄN ELÄTTÄÄ TÄMÄN PAIKKAKUNNAN TÄYSIN!!

Äänestä
  • pannaan se satama samantien pakettiin,maisemia rumentamasta!Virkistysalueeksi kaikki tyynni!Upeeta!Raha se on kuule niin vanha keksintö,että sitä on kaikilla!

    Äänestä

Summassa on tehdas, siirretään porukat sinne. Samoin sataman röhjäke pois, ja laadukas ranta myös siihen.

Äänestä
  • Summassa olisi tyhjillään oleva tehdas minne tuon hajuhaitan vois siirtää. Paremmassa paikassa sen summan luulisi olevan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vaseliini kirjoitti:

Eikös saarelta vois hävittää enson pois niin jäisi tilaa laajentaa huvivenesatamaa ja muutaman rantapubinkin vois rakentaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu