Herää kysymys, minkälaisia minkälainen ruususkan
aviomies oli? Miksei hän siitä kirjoita jos lapsiakin teki hänen kanssaan. varmaan joku nynny mies.
aviomies oli? Miksei hän siitä kirjoita jos lapsiakin teki hänen kanssaan. varmaan joku nynny mies.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siittänyt hänelle kaksi lasta, mutta on kuin ei olisi ikinä ollutkaan. No, Susan kertoi jossain, että luuli tulleensa raskaaksi neitseellisesti.???
Minkä takia kiljuu olevansa morsian, jos joskus on naimisissakin ollut? Mistä liitosta ne kakarat putkahtivat? Taisi jättää exä suitsait sukkelaan kun sai mitä halusi, vai tulikohan siinä jo roppakaupalla liikaakin. Luuleeko toi nimeltämainitsematon, että kun kertoo mitämies teki, niin kai äpyli teki sitä samaa. Häpeäisin tuollaista äitiä, tai lasta, tai sukulaista, miltä kannalta kukin asioita katsoo. Sanotaan että helmiä sioille....olisiko toisinpäin.
Liikemies. Ravintoloitsija. K oli aviomiehen sukunimi.
hän tuota santraa? Totuuden torvi, missähän sen näytöt ovat näin työelämässä? Mikä ton ammatti on, kuka sen elannon maksaa?
Sedu Koskinen! Onhan se nyt todellinen panomies, harmaan Matin rinnalla!
heh heh...seduko?
entinen mies
lapsen isä. Kaksi muuta ovat eri miehelle. Tuskin ovat kurosia.