Ai kun on tullut taas todella tunteet pintaan sua kohtaan, ikäväkin on kova. Taitaa vaan olla niin että puhumiset on puhuttu, laulut laulettu ja runot runoiltu ;) siis sun mielestä?
Juhalle
mietteliäs nainen
8939
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tulossa :). Eiköhän aleta ihan alusta.. Mitä mieltä siitä olisit. Joskus oli joskus ja nyt on nyt. Mitäs luulet mun miettivän! Uskoisinko kuitenkaan että hän olisi täällä.. Tunteet jatkuu ;)
Olisihan se aivan upeaa, jos "minun" Juha ajattelisi vielä noin, vaikka aikaa on kulunut kauan, puhun siis vuosista. Mutta onnea sulle ja hälle, kelle sitten tarkoititkin....Ja puhtaalta pöydältä on hyvä aloittaa :)
Kerroppa hiukan miten monta vuotta teidän tapauksessa on kulunut ?. Tuo loppu vaan kuulosti joltakin ;)
sanat päissä tai päissään sanotut sanat eivät ole sanottujen sanojen väärti, niinhän se on... Onnea minäkin toivotan.
Viimeksi oltiin yhteyksissä oisko 2005, nähty ei olla kyllä ikuisuuksiin, harmi.
Täällä yksi Juha jonka eräs rakkaus päättyi 2005...
Länsi-Suomesta hän on
Länsisuomessa :). Katselen ikkunasta ulos ja näen kevään olevan tulossa, katso vaikka. Myös mietteliääksi sait minut, kuka hän toinen miettiväinen mahtaa olla. Lumi valkoinen loistaa maassa jossa kasvaa kohta vihreä ruoho, silloin minäkin menen ulos. Mutta kuka hän on ?.