Tämä Volvon XC70 D5 AWD Summum näyttää hyvältä. Pitäisikö kuitenkin ostaa Bemun X5?
http://www.autotoday.fi/page.php?page_id=6&td_id=200800028&p=5
http://www.autotoday.fi/page.php?page_id=6&td_id=200800028&p=5
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Kyllä jos olisin sinä niin ostaisin Sen volvon. Bemu maksaa uutena niin paljon enemmän kun volvo ja siihen pitää kuitenkin ruksata varusteita noin 10tonnin edestä. Saat Volvo XC70:en Kaikilla varusteilla Tuuletetuista penkeistä, mukautuvasta vakionopeudensäätimestä navigointijärjestelmään noin samalla hinnalla kun saat uuden X5:en.
mutta päätyisin volvoon. jotenki hionompi ainakin sisältä.
Varaudu maksamaan kulmavaihteen vaihto aina öljynvaihdon yhteydessä, mikäli olet omilla rahoillasi autoa ostamassa. Ei ole mikään halpa harrastus tuo kulmavaihteen lyhytikäisyys.
No, ensimmäiset 2 vuotta saat sen sitten takuun piikkiin!!
Katsotaan huomenna, buukkasin koeajon. Minulla on ollut PV, 850R, V70... kaikki ovat toimineet hyvin ... 850:n turbo ja alusta ovat olleet kaikkein parhaimpia