Teneriffalle pääsiäiseksi

Löytyykö ja hotelli?
81242
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

23.3 playa de las americas: lagos de fanabe 2vkoa..

Äänestä
  • Kyllä ainakin tilaa on Playa De Las Americas lähtö 27.3. helsingistä.viikon matka.Hotelli TorreDe Yomely.Tilaa oli ainakin aurinkomatkoilla.

    Äänestä

  • old_profile_18641 kirjoitti:

    Kyllä ainakin tilaa on Playa De Las Americas lähtö 27.3. helsingistä.viikon matka.Hotelli TorreDe Yomely.Tilaa oli ainakin aurinkomatkoilla.

    Jos haluaa matkustaa pääsiäisenä/pääsiäiseksi ihan minne tahansa on 27.3 ainakin tänä vuonna liian myöhään...

    Äänestä

  • old_profile_18641 kirjoitti:

    Kyllä ainakin tilaa on Playa De Las Americas lähtö 27.3. helsingistä.viikon matka.Hotelli TorreDe Yomely.Tilaa oli ainakin aurinkomatkoilla.

    Olisiko joku käynyt viimeaikoina Torresissa ja kertoisi millainen hotelli nykyisin todella on. Noita villejä legendoja hotellin negatiivisuudesta kuulee siitä silloin tällöin. Aurinkomatkat rankkaa hotellin yks .

    Äänestä

Ainakin Kuopiosta on vielä useitakin lähtöjä 16.3. kahdeksi viikoksi Teneriffalle. Itse varasin toissapäivänä matkan Puerto de la Cruziin hotelli Girasoliin.

Äänestä
  • Onnittelut, sait mukavan hotellin. Aamiainen on runsas ja monipuolinen. Ainut huonopuoli mun mielestä.on katottomat parvekkeet, ainakin mulle on joka kerta osunut sellainen. Onnea matkallesi, toivottavasti ei sada jokapäivä.Abuela...

    Äänestä

  • tonteria kirjoitti:

    Onnittelut, sait mukavan hotellin. Aamiainen on runsas ja monipuolinen. Ainut huonopuoli mun mielestä.on katottomat parvekkeet, ainakin mulle on joka kerta osunut sellainen. Onnea matkallesi, toivottavasti ei sada jokapäivä.Abuela...

    Kiva kun olit tyytyväinen valitsemaani hotelli Girasoliin. Meillä ei ole kokemusta kyseisestä hotellista,mutta Puertossa olemme pari kertaa käyneet,silloin Palmeras playassa. Jos viitsit,niin kerro lisää Girasolista. Kuuluuko esim kahvinkeitin varustukseen?
    Kiitos etukäteen!

    Äänestä

  • terveisiä kirjoitti:

    Kiva kun olit tyytyväinen valitsemaani hotelli Girasoliin. Meillä ei ole kokemusta kyseisestä hotellista,mutta Puertossa olemme pari kertaa käyneet,silloin Palmeras playassa. Jos viitsit,niin kerro lisää Girasolista. Kuuluuko esim kahvinkeitin varustukseen?
    Kiitos etukäteen!

    vielä, kyllä oli kahvinkeitin, mutta suodatinpussit ja kahvipaketti minulla on aina mukana, menen minne vaan. Ne huusholli välineet ei juuri kummosia ole, mutta kyllä niillä pärjää pari viikkoa. Ai juu hyvä olis ottaa hedelmäveitsi mukaan, sellainen terävä, että pystyy kuorimaan kovaakin hedelmää tai juuresta. Sellaista siellä ei ole ainakaan ollut.Hyvää lomaa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Menossa kirjoitti:

Löytyykö ja hotelli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu