Bongasin

Kekustassa (Lepus Timiduksen) tulla nyt omenapuita jyrsiin.
3260
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

rusakkoa? Meillä puutarhassa metsäjänis otti kohteekseen vatukon ja teki pahaa jälkeä. Taisi loppua metsästysaikakin jo, niin ei voi päästää ilmoja siitä pihalle.. Vai saako tuon tuholaisen lopettaa vieläkin?

Äänestä
  • Onhan olemassa tuholaisen torjunta-aine?,liekkö sulla kaapissa.

    Äänestä

  • Se... kirjoitti:

    Onhan olemassa tuholaisen torjunta-aine?,liekkö sulla kaapissa.

    Olin näkevinään,pohjoisessa hyvin, hyvin, harvinaisen yksilön, en saanut valokuvattua ja sekös minua harmittaa.
    Voin olla melko varma että se oli????
























    Oli se Ilolintu(Pid.varas)suloinen yksilö.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Aamulla!! kirjoitti:

Kekustassa (Lepus Timiduksen) tulla nyt omenapuita jyrsiin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu