Miehet

miten te näytätte kiinnostustanne
51124
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eikä vilkaistakaan päin,yleensä naiset
lähtee siinä vaiheessa perään juoksemaan

Äänestä
  • noooh, yks ei sitten oo ihastunu ollenkaan:(

    Äänestä

Mie hymyilen ja katson ihastustani syvälle silmiin... ja änkytän sekavia sydän sykkyrällään...

Äänestä

katson silmiin ja hymyilen, keskustellessa hymyilen, keksiessäni tekaistua syytä soittaa sinulle hymyilen, soittaessani sinulle hymyilen. käytän jokaisen tilaisuuden olla kanssasi tekemisissä hyväkseni, muutan muodollisen puhelun ei-niin muodolliseksi puheluksi. otan sinusta selvää, näytän sinulle tavalla tai toisella, että pidän sinusta ja haluan nähdä sinua. ja hymyilen.

Äänestä
  • tähän asti,toivotaan lisää

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kertokaa kirjoitti:

miten te näytätte kiinnostustanne

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu