eka kerta lääkärin kanssa!

minä

tä on mun eka juttu! älkää arvioiko liian rajusti!

heräsin yöllä taas kauheaan päänsärkyyn. olin jo herännyt viikon ajan kauheaan päänsärkyyn ja ei siinä ollut kuin yksi syy ostaa silmälasit. ajatuskin karmaisi minua mutta sitten ainaskin päänsärky loppuu. seuraavana päivänä mutsi ja faija veivät minut silmälääkäriin. hyvä puoli ainakin on se, että ei tarvitse mennä kouluun. kun kuulin huudon "mannine" ajattelin, että se on menoa se. kun astuin faijan kanssa huoneeseen (äiti jäi odottamaan, koska vihaa lääkäreitä) näin kun lääkäri tuli sisälle. hän oli n.24 vuotias komea uros. minulla tietenkin alkoi kostua. faija alko höpisemään kaikkea lääkärin kanssa mutta minä vaan olin lumoissani. en kuunellut mitään mitä faija ja lääkäri höpisi vaan katsoin tuota ihanaa urosta, joka istui edessäni. kun lääkäri oli tehnyt kaikki tarkastukset jäimme odottamaan tuloksia. no, siinä tunti, mutta ihana tunti tarkkailessa ihanaa lääkäriä tuli tulokset. minulla on vain mikreeni eli en tarvi silmälaseja. olin huutaa onnesta tai no huusin minä onnesta tahallani ja hyppäsin lääkärin syliin ja pyytelin siinä anteeksi ja oli siinä faijakin ihmeissään. no, ei siinä mitään vinkkasin lääkärille silmää ja menin faijan perässä. näin lääkärin ihmeellisen ilmeen ja hän jäi hymyilemään salaperäistä hymyä. olin laittanut huomaamatta lääkärin taskuun puhelinnumeron. no, kolmisen päivää odotellessa kännykkäni soi. numero oli ihan outo ja tajusin että se oli lääkäri. vastasin ja sanoin:
- Paula
kuului möreä ääni puhelimesta joka vastasi:
- Pekka täällä. muistatko mut sillo lääkärissä?
minä iloissani vastasin:
- totta kai!
no, siinä lörpöteltiin melkein tunti kun yhtäkkiä pekka kysyi minulta jotain:
- haluutko tulla tänne tänää?
olin ihan ihmeissäni ja vastasin:
-okei, mis sä asut?
no sovittiin mis nähää ja minkä aikaa! otin pari kortsuu mukaa jos tapahtuisi jotain tai hänellä ei ole. no kun saavuin asunnolle olimme aivan hiljaa. pekka laittoi musiikkia päälle ja kaatoi mehua lasiin. ja sanoi:
saanko luvan?
no, siinä vähän aikaa tanssittiin vastakkain lujaa kiedottuina, kun yht` äkkiä pekka alkoi nostella paitaa. minä en ollut moksiskaan ja annoin hänen tehdä vielä enemmän. aloin jo kiihottumaan pelkästä paidan nostamisesta. irrottaiduin pekasta ja aloin suutelemaan kiihkeästi pekkaa. aloimme riisua itseämme ja kun pekka kuiskasi:
-oletko neitsyt?
no, siinä miettiessä sanoin:
-no, jos totta puhutaan kyllä!!
ei pekka kun alkoi lisää kiihkeästi suutelemaan minua. pekka alkoi nuolemaan minua klitasta ja minä voihkin siinä. kun olin saannut kiihkeän orgasmin aloin runkata pekan isoa isoa isoa kullia. se oli ihana. pekka sanoi, että olin paras suihin ottaja tässä maailmassa vaikka en itse ole samaa mieltä. kun suihku laukesi suuhuni aloimme mennä suihkuun. siellä me mentiin lattialle ja nyt se tapahtui pekka kysyi:
- olenko valmis?
nyökkäsin jännityneenä. pekka laittoi kulliinsa kortsun (jonka minä olin tuonnut katsos ei hänellä ollut) ja meni varovasti sisääni. alkoi pienen liikkeen ja minua ei sattunut ehtään. suihku tuli hanasta ja me olitiin siinä suihkun alla harrastamassa seksiä. pekka nosti minut seisomaan ja laittoi minut seinään vasten. työnsi kullinsa peräaukkoon. olin saamassa orgasmin kunnes `pummmmmmmmm´ ja se tuli. se tuntui ihanalta ja aloin siinä sitten kuivaamaan itteni ja siiryimme sängylle ja siellä vasta tapahtui!


oliko se hyvä????????? arvosteluja kannattaako mun enää kirjottaa tänne!? oliko paljon virheitä?

10

13033

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Mies

      Ensikirjoittajaksi hyvä, ainoa mikä vähän häiritsi oli se ettet kuvaillut itseäsi. Lukija ei siis tiedä minkä ikäinen ja näköinen tarinan naispääosa oli.
      Kirjoittele ihmeessä lisää tarinoita !!

      • Jussi

        rivinvihtoa, välilyöntejä ja lauseen eka kirjain isona. Ensikertalaiseksi ihan hyvä juttu. Yhdyn edelliseen kirjoittajan mielipiteisiin.


    • Blääh

      Kyllä ny pitäis vähä parempii pystyy kirjottaa... 1. Sä et kuvaillu melkee mitää siinä (paitsi Pekan isoa, isoa, isoa kullia ja sitäkin vähä). 2. Voisit lukee sen kirjottamise jäkee ettei olis kirjotus ja kielioppi virheitä ja 3. Pistä välimerkkejä!

      noi korjausehdotukset ei silti tarkota et sun pitäis kirjottaa enää tänne... Ei... Ei mielellään...

    • naaras

      Pisti heti ekana silmään tuo 24-vuotias silmälääkäri. Käytännössä mahdotonta, sillä yleislääkäritkin ovat valmistuessaan yleensä 25-26 vuotiaita johtuen opiskelujen pituudesta ja järjestelystä (vaikea valmistua aiemmin). Tähän päälle pitää lisätä vähintään 6 vuoden erikoistumisjakso, ennen kuin valmistuu silmälääkäriksi.

      24-vuotias ei olisi voinut edes tuurata silmälääkäriä, sillä siinä vaiheessa opintoja harjoitellaan vasta yleislääkärin töitä. Silmälääkärisi pitäisi siis olla vähintään 30-vuotias, todennäköisemmin 32 tai siitä yli. Sinänsä pikkuasia, mutta häiritsee lukemista.

      • OlenNainen

        Opettele hiomaan tarinasi faktoja. Ota selvää asioista, mikä voi olla mahdollista ja mikä ei. Niin tekevät kaikki kirjailijat, kirjoittivatpa mistä aiheesta tahansa. Ehkä voisit etsiä juttusi aihetta hieman lähempää omaa kokemuspiiriäsi? Myös minua häiritsi 24-vuotias silmälääkäri.

        Oikeinkirjoitus ei myöskään ole pahasta. Kappalejako varsinkin parantaa luettavuutta, samoin isot kirjaimet.

        Harjoittelemalla kehittyy - myös kirjoittamisessa! ;)


    • hahaha

      teini joka on katsonut liikaa telkkaria....
      ikävää...

      • pöpi

        No juuh. Olisikohan kirjoittaja ollut 13- vuotias tytöntyllerö?

        Opettele kirjoittamaan ja yritä muutaman vuoden päästä uudestaan...!


    • Nojaa

      Kyl toi juttu oli ihan kiva, mut ton jätkän ois pitäny olla eukko ja sen pikkutytön oltava minä.. ;D

    • mä vaan

      Jatka!Mulle tuli ihana olo.Ja SE tuli märäksi!

    • esko

      Oliko toi pummmmm se ääni ku sun perse räjähti?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persut = far-right Finns Party?

      Eikös tuo tarkoita, että persut ovat äärioikeistoa? "In 2023, Petteri Orpo, of the National Coalition Party, unseated M
      Maailman menoa
      70
      7353
    2. Demarilesbo synnytti lapsen

      Lapsen biologisella isällä ei ole mitään oikeuksia lapseensa. On pelkkä "luovuttaja". https://www.hs.fi/politiikka/art
      Maailman menoa
      178
      4441
    3. Sanna Marin pitäisi palauttaa pääministeriksi

      Oikeisto "voitti" vaalit valehtelemalla äänistäjille päin naamaa, joten heidät tulisi tuomita menettämään vaalitulos ja
      Maailman menoa
      139
      4102
    4. Ei me olla sielunkumppaneita

      jos sellaisia edes on. En tiedä miksi niin kovasti pidin sinusta, varmaan olisi paljonkin hyviä syitä, mutta ehkä olit v
      Ikävä
      58
      4050
    5. Opettaja teki pornoa sivubisneksenä

      Jännittävää nähdä, koetaanko tämä ihan normaaliksi ja toivottavaksi kombinaatioksi kasvatusalalla. Voi mennä hyvin kiinn
      Maailman menoa
      59
      4027
    6. Persu ei ole koskaan päässyt Valkoiseen Taloon

      Eikä pääse. Jopa demareita siellä on käynyt, vaikka jenkkien vasemmistolaisin suuri puolue vastaa lähinnä Suomen kokoomu
      Maailman menoa
      32
      3584
    7. HS - SDP valmistatuu MILJARDILEIKKAUKSIIN seuraavalla vaalikaudella!

      "Sdp:n uusi talous­ääni lupaa miljardien edestä leikkauksia HS-haastattelu|Kansanedustaja Joona Räsänen on Sdp:n puheen
      Maailman menoa
      62
      3062
    8. Porno-ope?

      Kaikenlaisia sitä nykyään Suomessakin on. Tai onhan niitä voinut olla aiemminkin, mutta ehkä paperilehtin aikakaudella e
      Maailman menoa
      60
      2808
    9. Hevosmies kylän kunnioitettu herra

      Hei, eikö olis aika pistää "nuoriso" kuriin? Tiedämme miten teidän "yhteisö" toimii sekä kylän vanhin herra, olet poruka
      Hyrynsalmi
      37
      2346
    10. KÄVELYTREFFIT ?

      Mikä on tuo konsepti. Ei kävely ole mitkään treffit. Se on hengailua, ilman mitään panostamista toiseen, go with the flo
      Ikävä
      248
      2134
    Aihe