gta finland koodit

siis jos tekee jonku autokoodin, tuleeko modin oma versio siitä?

32

5556

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ???????

      HALOOO????????

      • GTAFinland

        Mistä linkistä voi ladata finlandin kun mul ois san andreas jo, niin haluisin tietää :) jos joku vois kertoo??


    • Kivespussi

      Autokoodista saat sukellustarvikkeet ja voit sukeltaa kilpikonnia nussimaan.

      • )("#/"()¤/)Q#(/¤9...

        onpa hauskaa siis jos teet auto koodin niin sihen tulee joku suomalainen malli tietenkin


      • fbj cgijnkvblmnlcknvlkmk
        )("#/"()¤/)Q#(/¤9... kirjoitti:

        onpa hauskaa siis jos teet auto koodin niin sihen tulee joku suomalainen malli tietenkin

        tietenkin siihen tuulee suomalainen malli koska se on gta finland


      • pe
        fbj cgijnkvblmnlcknvlkmk kirjoitti:

        tietenkin siihen tuulee suomalainen malli koska se on gta finland

        gta finland on paras


      • YYUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
        fbj cgijnkvblmnlcknvlkmk kirjoitti:

        tietenkin siihen tuulee suomalainen malli koska se on gta finland

        ujkjhnbkvhkg,bv,.mjnmkvm,vbm,mnv,mv,m,bm,vxc,xmmmccvmbb,mkcv,,vb,vbmcv,xmvnbmcvbmb,mb,vbmvb,mvb,vmvb,nvbm,nvb,mnv,nm,nvbmnvb,bmn,vnbmnb,mnvb,nvbmnbv,mnvb,nvbmb,nvmn,mnvbb,mvb,mbn,bvmb,mn,bmn,bmn,bmnvb,mn,bvmnv,bnm,vbnmb,vmnv,mn,vnm,vmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnmnhmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,-----------------------------------------------------------------------------------dffddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddddd666666666666666666666666666666666tfg33333333333333333333333333333333333111111111111111111111111111111111111111!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11/////////////////============(///&&%¤""!!"¤%)``??=))((&%¤#""!½"#¤%&/()=?``?`=)(/&%¤#"!"#¤%&/()=`?=)(/&%¤#"!"#¤%&/()=?`?=)(/&%¤#"!"#¤%&/()=?`=)(/&%¤#"!"#¤%()?="?=&%¤#"%&/&R/&%&/%/&%&%&%&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&/&&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/67677&/6/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/////////////////////////////&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&/&//&/&/ &//!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1!1MNHJFHGNJGRDHDMNJJKNHGJJFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFFGJFHFVJGHJHFJBHVJFHBJHFJVBHFJVHJVHJBHFJBVHJBHJGFHJVBHJVHJVBJHVBJVHBJVHVBJHJBBJHBJVHJB NHVMNHBJVJHBKBJUJBGKJGBJGNRJVMJGFJIVMJGIBMJKGIFIJBKGIFNKJOIHINKFOKLGBFKNBGONKOGHLKNKOGHKLHNLGBKOGKOBGHKNHKJ BUVBGJNOHKJK LNGBJHNKBJKGMJKJBGKMJVBKJKCJMNKMJDVKMCJKXMCDNHCCCCCCCCCCGFGFCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCVCVCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC6767


      • Tetattu on
        fbj cgijnkvblmnlcknvlkmk kirjoitti:

        tietenkin siihen tuulee suomalainen malli koska se on gta finland

        Ei muute tule.


    • iiimkkjkvfghlchkgv

      saatana kun pleikkari hajosi kun pikkuveli tiputti sen v.,tu

      • Topo1st

        Tekiskö itekki sellasen modikokoelman missä mä käytän muitten modeja ja laitan nettiin.


      • pandanpalleo

        siin on siistei autoi esim suzuki pv


      • pandanpalleo
        pandanpalleo kirjoitti:

        siin on siistei autoi esim suzuki pv

        san andreas on lälly oon vetäny 3 kertaa läpi


      • Topo1st
        pandanpalleo kirjoitti:

        san andreas on lälly oon vetäny 3 kertaa läpi

        GTA Finland on modikokoelma, Oon löytäny jokasen modin ERI lisääjällä.
        Ja tuskin GTA Finland team käyttää niitä muitten modeja ilman lupaa -.-


      • hsdfassdf

        ei olisi edes toiminut pleikkarilla tuo modi


      • Topo1st
        hsdfassdf kirjoitti:

        ei olisi edes toiminut pleikkarilla tuo modi

        LOL. Ei koko modia oo pleikalle. LOL


      • OlariVonRock
        pandanpalleo kirjoitti:

        siin on siistei autoi esim suzuki pv

        voitteko kertoa mistä saan koodeja haluan suzuki pv koodin


      • gta hullu
        Topo1st kirjoitti:

        LOL. Ei koko modia oo pleikalle. LOL

        vitsin pöljä kyl pleikalle on modeja mut tietsikka ja pleikkar pitää yhistä ja vaikka mitä ohjelmia pitää ladata oon ite modannu=)=)=)


      • mistäää !!!!
        pandanpalleo kirjoitti:

        siin on siistei autoi esim suzuki pv

        mistä!!!!


      • otaselvää.com
        pandanpalleo kirjoitti:

        siin on siistei autoi esim suzuki pv

        mistä lähtien suzuki pv on oll uauto...ja suomalaisia malleja??


      • tarviin pv koodin
        pandanpalleo kirjoitti:

        siin on siistei autoi esim suzuki pv

        kerro ihmees se koodi mil saan suzuki pv:n san andreakseen ps kakkoselle


      • ardgg
        pandanpalleo kirjoitti:

        siin on siistei autoi esim suzuki pv

        suzuki PV ei oo auto se on mopo ääliö!!!


      • ­
        ardgg kirjoitti:

        suzuki PV ei oo auto se on mopo ääliö!!!

        Sherlock Holmes, oletan?


      • ???
        gta hullu kirjoitti:

        vitsin pöljä kyl pleikalle on modeja mut tietsikka ja pleikkar pitää yhistä ja vaikka mitä ohjelmia pitää ladata oon ite modannu=)=)=)

        tiiän yl muutanii koodei mut haluisin noit gta vcs koodeja psplle


    • gta Gamsteri

      pspeelle saa jotai gta vcs koodeja osotteesta gta vice city stories koodeja psp :)

    • gta fin hacker

      voisko joku kertoo mistä sais gta filnand koodeja?

    • homololhomo

      vittu ootte vammasii oon vetäny sanden (gta san andreas) 7xläpi-.-

    • finland dude

      voisko joku kertoo et mistä löytää koodei?

    • gta finland

      sanokaa jotain koodeja gta finlandii

    • cheater15

      KOODEJA FINLANDII AEZAKMI = ei pollia VROCKPOKEY = nopee auto UZUMYMW = aseita AIWPRTON = PANSSARIVAUNU ja lisää löytyy jonnewebistä
      :-)

    • Begone guerra

      Mikä on suzuki pv koodi

      • begone guerra

        onko sitä suzuki pv koodii ees??


    • Bekoni

      Kuka voi kertoo?? ku tarviin sen koodin

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. KUPSinpelaaja vangittu törkeästä rikoksesta

      Tänään tuli uutinen että Kupsin sopimuspelaajs vangittu törkeästä rikoksesta epäiltynä. Kuka pelaaja kysressä ja mikä ri
      Kuopio
      17
      1455
    2. Taasko se show alkaa

      Koo osottaa taas mieltään
      Ikävä
      28
      1305
    3. Minun oma kaivattuni

      Ei ole mikään ilkeä kiusaajatyyppi, vaan sivistynyt ja fiksu sekä ystävällinen ihminen, ja arvostan häntä suuresti. Raka
      Ikävä
      63
      1202
    4. Miksi ihmeessä nainen seurustelit kanssani joskus

      Olin ruma silloin ja nykyisin vielä rumempi En voi kuin miettiä että miksi Olitko vain rikki edellisestä suhteesta ja ha
      Ikävä
      11
      1082
    5. Tervehdys!

      Sä voit poistaa nää kaikki, mut mä kysyn silti A:lta sen kokemuksia sun käytöksestä eron jälkeen. Btw, miks haluut sabot
      Turku
      65
      1036
    6. Persut nimittivät kummeli-hahmon valtiosihteeriksi!

      Persujen riveistä löytyi taas uusi törkyturpa valtiosihteeriksi! Jutun perusteella järjenjuoksu on kuin sketsihahmolla.
      Perussuomalaiset
      27
      1025
    7. Onko ministeri Juuso epäkelpo ministerin tehtäviensä hoitamiseen?

      Eikö hänellä ole kompetenttia hoitaa sosiaali- ja terveysministetin toimialalle kuuluvia ministerin tehtäviä?
      Perussuomalaiset
      9
      1013
    8. Elia tulee vielä

      Johannes Kastaja oli Elia, mutta Jeesus sanoi, että Elia tulee vielä. Malakian kirjan profetia Eliasta toteutuu kokonaan
      Helluntailaisuus
      30
      989
    9. Sakarjan kirjan 6. luku

      Jolla korva on, se kuulkoon. Sain profetian 22.4.2023. Sen sisältö oli seuraava: Suomeen tulee nälänhätä niin, että se
      Profetiat
      6
      981
    10. Kaupungin valtuuston yleisötilaisuus

      YouTubessa katsojia 76 Buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha buahahaha
      Varkaus
      1
      980
    Aihe