Mulla on niitä 70-luvulta pari kansiota. Todella kauniita merkkejä ja isokokoisia.
Vastaukset 3
- sellaisia
suosioleimattuja eli liimapuoli vielä koskematon vai oletko liimannut ne kiinni vihkoon?
- on julkaistu
isokokoisia taideaiheisia merkkejä vuosien saatossa. Kuten tietysti muiltakin aihealueilta; avaruuden valloituksesta, luontoaiheista, henkilöistä yms.Mullakin on noita toistatuhatta erilaista. Niitä sai joskus LaPe:lta aika edullisestikin säiliökirjoineen päivineen.
- ylänurkkainen
ikäisillä merkeillä ole juuri mitään arvoa.
Itäblokin 60-80 luvun merkkien kuva-aiheet ovat monipuolisia ja sen takia niitä onkin paljon aihekokoelmissa. Ko. tavaraa liikkuu paljon esim. kerhoiltojen yhteydessä pidettävissä huutokaupoissa ja eristä niitä löytää myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 361932
- 41610
- 31526
Naurettavia provoja ja lavastuksia täällä
Saa olla aika harhainen jos uskoo juttuja täällä faktoina 😆😆😆 ihmiset matkii toisia jne59452- 37435
- 54411
T.h tuomio
Onko tämä lainvoimainen vai onko tästä valitettu? Mitenhän on mennyt linnassa joko pehmennyt pää täysin6397Pientä pintaremonttia
Mistä löytää kirves sähkö putkimiestä tai lasin asentajaa rässä hyrynsalmen pitäjässä, kun eiole puhelinluetteloa eikä k14393- 40391
- 32381