Mulla on niitä 70-luvulta pari kansiota. Todella kauniita merkkejä ja isokokoisia.
Vastaukset 3
- sellaisia
suosioleimattuja eli liimapuoli vielä koskematon vai oletko liimannut ne kiinni vihkoon?
- on julkaistu
isokokoisia taideaiheisia merkkejä vuosien saatossa. Kuten tietysti muiltakin aihealueilta; avaruuden valloituksesta, luontoaiheista, henkilöistä yms.Mullakin on noita toistatuhatta erilaista. Niitä sai joskus LaPe:lta aika edullisestikin säiliökirjoineen päivineen.
- ylänurkkainen
ikäisillä merkeillä ole juuri mitään arvoa.
Itäblokin 60-80 luvun merkkien kuva-aiheet ovat monipuolisia ja sen takia niitä onkin paljon aihekokoelmissa. Ko. tavaraa liikkuu paljon esim. kerhoiltojen yhteydessä pidettävissä huutokaupoissa ja eristä niitä löytää myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1791339
- 851246
- 96987
- 48833
Suhde sinuun on ollut yhtä draamaa
ilman draamaa ja suhdetta. 😅 Oikeasti ei naurata. Nainen, olet pitänyt minut pihdeissäsi. Tunne on välillä vahva ja su40733Haluatko, että kierrän sinut kauempaa
Kun näyttää, ettet minusta innostu. Voisit edes täällä kertoa selvät sävelet.83609Yritit nainen sammuttaa kiinnostukseni
mutta se tehtävä epäonnistui. Se oli sitä bitch -mode vaihetta silloin. Lopputulos on nyt se, että rakastan sinua tällä30538Mikä on vahvuutesi palstalla?
Oletko kuullut asian joltain toiselta vai oletko itse sitä mieltä? Itse luen avarakatseisuuden omaksi vahvuudekseni. Yr111520Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su44498Leski ja Volvomies
Mitä se Volvomies kulkee sen nuoren lesken luona.. joko leski surunsa surrut ja uusi jo katottu..7486