Mulla on niitä 70-luvulta pari kansiota. Todella kauniita merkkejä ja isokokoisia.
Vastaukset 3
- sellaisia
suosioleimattuja eli liimapuoli vielä koskematon vai oletko liimannut ne kiinni vihkoon?
- on julkaistu
isokokoisia taideaiheisia merkkejä vuosien saatossa. Kuten tietysti muiltakin aihealueilta; avaruuden valloituksesta, luontoaiheista, henkilöistä yms.Mullakin on noita toistatuhatta erilaista. Niitä sai joskus LaPe:lta aika edullisestikin säiliökirjoineen päivineen.
- ylänurkkainen
ikäisillä merkeillä ole juuri mitään arvoa.
Itäblokin 60-80 luvun merkkien kuva-aiheet ovat monipuolisia ja sen takia niitä onkin paljon aihekokoelmissa. Ko. tavaraa liikkuu paljon esim. kerhoiltojen yhteydessä pidettävissä huutokaupoissa ja eristä niitä löytää myös.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaiset nuoret Eu:n köyhimpiä?
Suomalaisen nuoren varallisuus keskimäärin 5000e. Eu:ssa keskimäärin 25 000e.2921991- 981440
Sofia teki aika pahat oharit
Leikkiikö Sofia kansainvälistä kosmopoliittia vai menikö rehdisti pupu pöksyyn, kun perui viestillä tulonsa puoli tunti2661351- 671035
- 811027
- 58982
- 61734
- 64731
- 45615
Muiden vaikutus
Oletko antanut muiden vaikuttaa mielipiteisiisi, tunteisiini tai valintoihisi suhteessa kaivattuusi?80572