Itse näen polttarit vain rahanmenona ja ihmisten nolaamisena.
Häät ovat hirveä rahareikä myös vieraan kannalta; maksa polttarit, häälahja, vaatteet häihin, kampaus..
Nykyään polttareiden hinta on paisunut ihan älyttömyyksiin! Itse en ole todellakaan valmis laittamaan polttareihin rahaa yli 30 euroa.
Polttarit vain
rahanmenoa ja häpeää!!
1
594
Vastaukset
- yleistys
Niin, mitä sillä 30 eurolla pitää saada?
Jos maksu pitää sisällään morsion pyörityksen lisäksi sinun evääsi ja yöpymisen - edelleenkö olet jyrkästi sitä mieltä että 30 euroa pitää riittää??
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 544806
Vain vasemmistolaiset rakennemuutokset pelastavat Suomen
Kansaa on ankeutettu viimeiset 30+ vuotta porvarillisella minäminä-talouspolitiikalla, jossa tavalliselta kansalta on ot1754319- 1343977
- 673922
Purra on kantanut vastuuta täyden kympin arvoisesti
Luottoluokituksen lasku, ennätysvelat ja ennätystyöttömyys siitä muutamana esimerkkinä. Jatkakoon hän hyvin aloittamaans493711Persut huutaa taas: "kato! muslimi!"
Persut on lyhyessä ajassa ajaneet läpi kaksi työntekijöiden oikeuksien heikennystä, joita se on aiemmin vastustanut. Pe793528- 993074
- 542905
- 252736
Korjaamo suositus
Vahva suositus Kumpulaisen korjaamolle vanhan 5-tien varrelta! Homma pelaa ja palvelu ykköslaatuista. Mukavaa kun tuli p172514