Sport-fani kusi maalituomarin

Oliko se Kokkolan Hermestä vastaan pelattu ottelu aikoinaan kun Sport-fani kiipesi maalituomarin yläpuolelle ja kusi niskaan?!
Hah hah:) Se oli miehen teko!
4623
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

sitä muistellaan yhä lämmöllä

kun ei ole paljon kohokohtia tuossa Sportin pelissä sen jälkeen ollut

Äänestä
  • maalivahti vai kuka joka kusitti ketä .iiihaaaaa...

    Äänestä

  • hyvimpä oot seurannu

    Äänestä

miehen teko? älä naurata.

......tyypillinen Sport-fani

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Niskaan:) kirjoitti:

Oliko se Kokkolan Hermestä vastaan pelattu ottelu aikoinaan kun Sport-fani kiipesi maalituomarin yläpuolelle ja kusi niskaan?!
Hah hah:) Se oli miehen teko!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu