hyvä että

tuli karvetin alueelle kilpaileva vaihtoehto, ei tarvi niiden p..kleen korttien kanssa pelata saadakseen ostoksensa edes johonkin järkihintaan.
kuluttajalle mannaa
1469
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja yritettiin oikeasti kerätä niitä plussapisteitä, mutta täysin naurettava kortti.
Ei ole ollut kortti käytössä enää vuoteen.
S ryhmä maksaa kuulemma isot bonukset tai siis
lainaa toimintaansa rahaa asiakkailtaan
niinkuin k kaupatkin.
Etukortit vaikuttavat tuotteen hintaan
n. +5,5% + isot mainoskustannukset, joilla bonuskortteja mainostetaan tvssä ja lehdissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


k kaupalle kirjoitti:

tuli karvetin alueelle kilpaileva vaihtoehto, ei tarvi niiden p..kleen korttien kanssa pelata saadakseen ostoksensa edes johonkin järkihintaan.
kuluttajalle mannaa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu