Maxellin 2G Muistitikku

Ostin tuossa Maxellin tikun ja nytpä onkin niin,ettei autoni radio(merkiltään denver) tunnista tikkua. Herjaa vaan,että NO FILE,vaikka musiikkia tikulla on. Joten mistä johtuu,että tietokone tikun tunnistaa ja näyttää sisällön mutta auton soitin ei suostu näyttämään.
3231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mennyt tallennuksessa jotain pieleen...

Eli onko sinulla tikulla kansioita vai kappaleet suoraan juuressa?


:)

Äänestä
  • Niin ne on sekä,että.. Luin ohjekirjasta,että pitää tukea jotain FAT juttua,ja sitten katoin ominaisuudet niin siinä muodossa ne on ja en ymmärrä yhtään mitään tästä :)

    Äänestä

  • Japsutu kirjoitti:

    Niin ne on sekä,että.. Luin ohjekirjasta,että pitää tukea jotain FAT juttua,ja sitten katoin ominaisuudet niin siinä muodossa ne on ja en ymmärrä yhtään mitään tästä :)

    niin pitäisi pelata.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Japsutu kirjoitti:

Ostin tuossa Maxellin tikun ja nytpä onkin niin,ettei autoni radio(merkiltään denver) tunnista tikkua. Herjaa vaan,että NO FILE,vaikka musiikkia tikulla on. Joten mistä johtuu,että tietokone tikun tunnistaa ja näyttää sisällön mutta auton soitin ei suostu näyttämään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu