Värkkäämään jenkeistä kaverina kiikaritähtäintä
Tv
Kuka
9
574
Vastaukset
- ajatellut
minkäkölaista hommata?
Ja toinen kymysys:Miksi Jenkeistä?- Koska
Sieltä saa halvemmalla paremman
Koska kirjoitti:
Sieltä saa halvemmalla paremman
IORit ainakin ovat Suomessa halvempia kuin jenkeissä.
- Hedvig Örnberg
k0rh0nen kirjoitti:
IORit ainakin ovat Suomessa halvempia kuin jenkeissä.
Kööhä ee passoo ostoo paschoo. Naarattaa ku narahittii hihihiihihihihihiuhiuhihihii.
Hedvig Örnberg kirjoitti:
Kööhä ee passoo ostoo paschoo. Naarattaa ku narahittii hihihiihihihihihiuhiuhihihii.
Mitäs se kolomossarjan Leupparimies siellä huutelloo?
Tonnin IORin rinnalle saa pistää yli kahden tonnin Leupparin, ennenkuin aletaan olla samassa vertailuryhmässä.- Hedvig Örnberg
k0rh0nen kirjoitti:
Mitäs se kolomossarjan Leupparimies siellä huutelloo?
Tonnin IORin rinnalle saa pistää yli kahden tonnin Leupparin, ennenkuin aletaan olla samassa vertailuryhmässä.Mite helekatissa kööhällä vara ostoo tonni iorrii.
Liiaa halapa mokoma onnii. Kunno putkee männöö lissee useempee tonnii - tai näin
k0rh0nen kirjoitti:
Mitäs se kolomossarjan Leupparimies siellä huutelloo?
Tonnin IORin rinnalle saa pistää yli kahden tonnin Leupparin, ennenkuin aletaan olla samassa vertailuryhmässä.jospa nyt tunkisit sen ior:ris hanuriis.
- Hedvig vaun tässä tuassiisa
tai näin kirjoitti:
jospa nyt tunkisit sen ior:ris hanuriis.
Hee kaheli, kiikarinnii on Kahles ja haetar Koovola Mezzo Sopraanossi.
- puhutaan
k0rh0nen kirjoitti:
IORit ainakin ovat Suomessa halvempia kuin jenkeissä.
kiikaritähtäimistä eikä mistään leikkikaluista. Dollarin kurssi on nyt niin heikko että sieltä kannattaa tuoda laatu kamaa eikä mitään paskoja.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2082824Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1672501Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1061172Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831015Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1241002- 671000
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait269948Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka320921Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20899Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22768