mites se on

vain on ilomantsissa keskustelua ja kannanottoja asioihin,taitaa olla aika hiljainen raitti vai liekkö kaikki asiat puitu jo viim viikon aikaan
1135
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

välillä hiljaista ja keskustelu tyrehtyy kokonaankin, kunnes luovuus taas alkaa pulputtamaan kuin sula ...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


viikonloppuisinko kirjoitti:

vain on ilomantsissa keskustelua ja kannanottoja asioihin,taitaa olla aika hiljainen raitti vai liekkö kaikki asiat puitu jo viim viikon aikaan

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu