Puolankalainen mieshenkilö oli tilannut netistä potenssilääkettä, koskapa lemmentykki oli hieman vajaakuntoinen. Onhan se tympeä homma. Mutta siitäpä oli rankaistu miespoloista sakoilla! Mahtaa se v..tttaa, koskapa heppi ei seiso ja sakot tuli. Mahtoi olla romanttinen ilta tulossa ja pilleriä teki mieli popsia, mutta lopputulos oli karmea. Ostakaa suomussalmelaiset laillista Viagraa apteekista, ettei tarvisi vielä sakkoja maksaa.
ON SE NIIN VÄÄRIN
Rauno Rautakanki
83248
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pillua eilen. Nyt ei aukase ovea. En tarttisi viagraa...
ostakaa hyvät ihmiset ennemmin kamagraa toimii kyllä ja on huomattavasti halvempaa.kannatta kokeilla,suosittelen vakavasti.yleensä ketkä paljon panee tuntee lääkkeen..
tilaa nettiapteekista penigraa, kamagra on flunssalääkettä ja vettä siihen verrattuna
Poronsarvijauhe auttaa, kun sitä sekoittaa läskisoosiin.
minä sanon yhen konstin,jotta keppi toimii vielä seitenkymppisenäki vittuilematta.jättäkää muutama alkon tuote juomata,ni alakaa tapahtua kammarinki puolella iliman lisäaineita.
Oikeassa olet - alkoholin käyttö minimiin ja tupakointi pois, niin pitkälle pääsee. Viimeisen lopetin jo 10 v sitten ja alkoakin kuluu vain 1-2 olutpulloa viikossa. Ja tuosta Penigrasta olen saanut myös apua.
Vihdoinkin voi sanoa, että jokin ravintolisäkin toimii kankea kohottaen. Penigra on aivan ykkönen moneen muuhun "rohtoon" verrattuna, mutta onhan siinä ihan ylivertainen yhdistelmä kaikkia niitä tutkittuja luonnonaineita, joiden on osoitettu auttavan "petipuuhissa". Voin suositella vilpittömästi!
Tämä todella toimii. Parempi yhdistelmä kuin KP-Total tai vastaava. Kun aloitin käyttämään, ei paljon ole tarvinnut pyytää, että ottais eteteen. Aina kanki valmiina ja vaimo tyytyväinen!