Sims2 pelin lataaminen

Mulla on windows 2000 ja silloin pitäis olla järjestelmänvalvojan lupa että pelin voi asentaa koneelle, mutta miten sen saa? Kun laitan levyn asemaan ei tapahdu mitään.
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

.. On rajotettu tili, pyydä esim. isääsi asentamaan omalle tietokonetilille se peli, silti se tulee myös sinun tililillesi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


järjestelmänvalvojan lupa?? kirjoitti:

Mulla on windows 2000 ja silloin pitäis olla järjestelmänvalvojan lupa että pelin voi asentaa koneelle, mutta miten sen saa? Kun laitan levyn asemaan ei tapahdu mitään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu