tietääkö kukaan viisaampi että onko dildon käytöllä (vibroilla) mitään haittaa sikiölle?
uskaltaakohan tota uutta hienoa surrutinta edes käyttää...
uskaltaakohan tota uutta hienoa surrutinta edes käyttää...
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
viimeisillään olevalla esimerkiksi synnytyksen
b-rappuun asiallisen liukasteen kanssa.
Ei ole ollut mitään haittaa ensimmäistä odottaessani, ei myöskään nyt toisen raskauden (rv.34) aikana.
Mies on viikot reissuhommissa, joten jellysauva surisee ahkerasti. Mies osti patterien laturin, jotta ei tartte yhtenään enää niitä olla ostamassa.
Varo vain miten poikaystävääsi surrutat,voit vahingossa puikata lasta silmään vai värisyttää aivot samaan kuntoon kuin itselläsi on.
Osta apua!
Mitä sitä dildolla, jos on ehta mulkku kotona?
on myös ehta mulkku kotona, mutta tykkäämme yhdessä käyttää dildoo, mies nauttii ku saa dildoa työntää minuun ja lopuks tulee ite sisälle. Toisilla ny sattuu oleen vilkas seksielämä johon kuuluu myös lelut. Niin kauan ku ei tunnu pahalta nii antaa mennä dildoillen vaan =)
Jännä miten jotkut suhtautuvat tuohon dildon käyttöön noin nuivasti kun muutamat vastaajat! Kyllä seksielämää kannattaa piristää joskus uusilla jutuilla. Dildoa voi hyvin käyttää kunhan pitää hygieniasta huolta.
Hauskaa odotusaikaa sinulle ja miehellesi :)
Ompas kumma suhtautumistapa niihin, jotka ei käytä tarvitse dildoa tai ylipäänsä ole tapana kertoilla seksielämästään ainakaan näillä keskustelupalstoilla.
Ei ole haittaa. Muista tosissaan vaan hygienia!
Onnellista odotusta!