Paljon on tapahtunut vuoden aikana, onko kaikki tottakaan niin ihmeelliseltä se tuntuu. Koko ajan siinä mukana on kulkenut kuva siitä kohtaamisesta jolloin ensi kerran tajusin, että molemmat tykätään toisistamme. Siihen kuvaan tuntuu helpolta yhdistää jatkokuva, että ehkä vielä joskus jopa asutaan saman katon alla.
Anteeksi
tuottamani kärsimys
4787
0Äänestä
Vastaukset 4
Vanhimmat
suoraan tänne mun haaveet ja unelmat. Jopa asumaan ;) Aina valmiina. Ja tämä vuosi oli elämäni paras, vain koska olit siinä mukana "sivuroolissa". (Oikeasti esitit vaativan pääosan tässä vuodessa, mutta ethän sitä itse tiedä.)
suloiselta... se oli uskomaton hetki ja musta tuntuu vieläkin samalta... saman katon alla:)? sait mut hymyilemään:)
oletko mies vai nainen?
mutta et välittänyt pätkääkään, vaikka vähän aikaa sitten kerroin tunteiden edelleen olevan vahvat ja että sinä olet SE ihminen.
Juu, asutaanhan me. Kiikkustuolissa ja vanhainkodissa naapureina korkeintaan