Iskikö Olliin

kun käy niin kovasti tämän Tanjaa viihdyttäneen managerin kimppuun muka vaimonsa pokaamisyrityksistä muttei muista itse yhtään Anne-Mari Bergin kanssa seurusteluansa tämän Tanjan kanssa olleen "välirikon" aikana???
Anne-Mari Berghän ei halunnut kommentoida viimeisessä Seiskassa ko.seurustelusuhdetta muttei kieltänytkään sitä joten paikkansa pitänee!
3328
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Näillähän nämä "pellet" Tanja ja Olli pysyvät jatkuvasti lööpeissä. Ensin Olli hurvittelee Helsingin yöelämässä ja sitten viikon kuluttua Tanja. Tämähän on mitä ilmeisemmin, sitä parisuhteen parannus -kurssia.

Kyllä mielestäni Tanja on nyt jo riittävästi palvellut yhteiskuntaamme. Joten hän voisi poistua hoitamaan kotiin, näitä suhdekiemuroitaan ihan rauhassa. Luulisi kansanedustajalla olevan muutakin tekemistä, kuin keikkua keltaisessa lehdistössä.

Ja tähän Tanja kommenttiin; >> Olin tyhmä...

Äänestä
  • onkos hän joskus ollut vähemmän tyhmäkin :O)

    Äänestä

  • kysyy,,,,,,,, kirjoitti:

    onkos hän joskus ollut vähemmän tyhmäkin :O)

    Oho. En ole huomannutkaan koko Olli-Tanja episodia, kun olen ollut niin keskittynyt Ike-Jihanna kuvoihin viime päivinä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


dementia, kirjoitti:

kun käy niin kovasti tämän Tanjaa viihdyttäneen managerin kimppuun muka vaimonsa pokaamisyrityksistä muttei muista itse yhtään Anne-Mari Bergin kanssa seurusteluansa tämän Tanjan kanssa olleen "välirikon" aikana???
Anne-Mari Berghän ei halunnut kommentoida viimeisessä Seiskassa ko.seurustelusuhdetta muttei kieltänytkään sitä joten paikkansa pitänee!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu