hyvin seksiä? Mä oon 18 ja voisin tässä yksin lähtee koittaa saako sieltä tosiaan pillua keskellä viikkoa! Onko kokemuksia ja saaks sieltä sellasii 2 tai 1 hengen huoneita? Ja onks siellä paljon mun ikäsiä, mummot ei haluta :D
saako laivalla?
poikanen
2945
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
No, kyllä jotkut saavatkin. Eiköhän tilanne ole suunnilleen saman kuin vauhdikkaassa ravintolassa.
Laivalla huonetta kutsutaan hytiksi, ja moisen saat tai ehkä jopa joudut ottamaan matkan varaamisen yhteydessä.
Sun ikäisiä on viikollakin, mutta jos nyt kauhean ankarin vaatimuksin käyt seksiseuraa etsimään, niin ilman voit jäädä. Eli huolehdi nyt siitä, että muutamaa vuotta itseäsi vanhemmat eivät kuulu mielestäsi mummo-kategoriaan.
Ja jos todentotta haluat saada, niin muista käyttäytyä fiksusti ja olla kiinnostunut naisesta muutenkin kuin vain petikaverina. Kiinnostusta voi osoittaa kyselemällä ihan tavallisia asioita. Niinkin kulahtaneet tokaisut, kuin 'mitä kuuluu?' tai 'onko mukavaa?' ovat ihan kelvollisia lähestymistapoja. Kaikki niinkutsutut iskurepliikit kuulostavat tasan siltä mitä ovat.
Viestisi kirjoitustyyli vihjailee pienestä malttamattomuudesta. Jos lähtee laivalle pitämään hauskaa, niin kannattaa lähteä sillä mielellä, että pillun saaminen ei ole se ainoa hauska asia, jota on tarjolla. Käy tanssittamassa naisia tanssimisen ilosta, syö hyvin, katsele maisemia ja juttele ihmisten kanssa mukavia. Sellaiset miehet, jotka näyttävät olevan iloisia ja hyväntuulisia, saavat käsittääkseni enemmän huomiota kuin vonkamiehet, vaikka vonkaaja olisi kuinka komea.
joo, ne huoneet on hyttejä, kirjoitin hassusti :D Mutta tää oli niin hyvä ohje, että tulostan tän tänään myöhemmin kiitos sulle!!:)