kovakatto

tere,onko kellään tietoa mistä löytyisi 23-seiskarin muotit kovaankattoon.
2385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jälleenmyynti arvo nolla ja rumuus huipussaan.
hyvin sillä pressulläkin pärjää ja jos pitää olla kovakatto, niin vene vaihtoon. tossa otat 10.000e takkiin tekemällä siihen lasikuituhäkkyrän.

Äänestä

pilaat hyvän veneen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


23:nen kirjoitti:

tere,onko kellään tietoa mistä löytyisi 23-seiskarin muotit kovaankattoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu