ostan scenicin/lagunan

jos jollain on myynnissä siisti kohtuu ajettu hintaluokassa 10000. Ota yhteyttä!
5891
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

mee lääkäriin

Äänestä
  • Kerrohan arvon huh huh miksi nyt pitäisi lääkäriin mennä?

    Äänestä

  • piupau kirjoitti:

    Kerrohan arvon huh huh miksi nyt pitäisi lääkäriin mennä?

    Jonkun verran rellujen kanssa touhunneena ja niiden korjaamiseen osallistuneena,esitin oman mielipiteen ehkä turhan voimakkaasti.Osat ovat aika kalliita ja eikä aina osu oikea osa kohilleen "en tiedä onko muilla samoja kokemuksia mutta itselle käynyt niin,onko sitten samaan malliin paljon eri toimittajia"Jokainen tietysti ostaa auton joka tuntuu kukkarolle sopivalle ja on mielyttävä ajella.Mutta jotenkin myös tuntuu että sitten kun siitä pitäisi päästä eroon niin ei niitä innokkaita ostajia tarvii ovelta pois häätää.

    Äänestä

Ostin jo Scenicin

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jurgen kirjoitti:

jos jollain on myynnissä siisti kohtuu ajettu hintaluokassa 10000. Ota yhteyttä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu