Bremeniaaä hotelli: The Cruise Cafe Hotel

Onko kenelläkään kokemusta otsikon nimisestä Hotellista Bremenissä? Kuvien perusteella näyttää asialliselta. Tiedän, että kentältä pääsee ratikalla nro 6 keskustaan ja aika lähelle hotellia, mitta osaako joku sanoa patrempaa vaihtoehtoa? Tiedosta kiitollinen J
1336
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kommentoi aloitusta


JPS kirjoitti:

Onko kenelläkään kokemusta otsikon nimisestä Hotellista Bremenissä? Kuvien perusteella näyttää asialliselta. Tiedän, että kentältä pääsee ratikalla nro 6 keskustaan ja aika lähelle hotellia, mitta osaako joku sanoa patrempaa vaihtoehtoa? Tiedosta kiitollinen J

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu