kovin tyly. Ja olet kyllä joskus aikaisemminkin ollut. Joten kai mun on lopetettava tää ikävöintini. En mä nyt ihan mitä tahansa kohtelua siedä. Olen joskus kieltämättä joskus tehnyt vähän höpsöjä ja ollut torjuva, mutta ei ne ihan kaikenlaista kohtelua oikeuta kuitenkaan.
Tavallaan ikävöin vieläkin sinua, mutta en haaveile yhteisestä tulevaisuudesta, koska tiedän ettei sellaista tule koskaan olemaan. Se viime kertainen satutti mua liikaa tai oikeastaan ajatus siitä, etten mä merkinnyt loppujen lopuksi sulle koskaan yhtään mitään.
Miehelle..
Tavallaan ikävöin vieläkin sinua, mutta en haaveile yhteisestä tulevaisuudesta, koska tiedän ettei sellaista tule koskaan olemaan. Se viime kertainen satutti mua liikaa tai oikeastaan ajatus siitä, etten mä merkinnyt loppujen lopuksi sulle koskaan yhtään mitään.
Miehelle..
Vastaukset 10
Vanhimmat
telkkarimainoksistakin. Jatkot, voi hyvin.
ihmisen piirteet taitaa vahvistua ikääntyessä entisestään...
olis kannattanu enemmän oppia tuntemaan niin ei tulis kuule näin puun takaa
http://www.youtube.com/watch?v=rN3hVL6vzxM
en yleensä noita linkkejä edes avaa, eilen oli mukava yllätys ja tänään myös..
tähän vielä sen verran, etten ole hänelle mitenkään vihainen tästä asiasta. Tällaisiahan nämä ovat nämä ihmissuhdekiemurat.
muuten vaan teit sitten tuollaisen aloituksen, katsot millasia reaktioita tulee.
oli minulle.Olin viikolla vähän kömpelö sanoissani ja väärinymmärryksen vaara oli suuri.
Mutta en mie mittään pahhaa tarkottanut.
ONNETON MINÄ.
väliin, että kun ajatellaan, että suuri osa täällä käyvistä on varmaan ihastunut johonkuhun, niin moni voi luulla, että ap viesti olisi hänelle... Jos mietin omaa käyttäytymistäni, niin kuinka usein edes hymyilen iloisesti hänelle ? ...
että tässä oli kyse tylyydestä, joka ei jätä tulkinnan varaa. Ei siis mistään ilmeistä tai eleistä yms.
No voi hlvetti. Ekla itse teet "höpsöjä" ja torjut toisen ja sitten ruikutat kun se on tyly. Ja väität etti se ole ikinä välittäny. Ei ole tullu mieleen, että itse olet saattanu satutta toista ja nyt vaan näet sen seuraukset?
ihmisiä me kaikki vaan ollaan ..pettymyksiä välillä ..niistä oppii..ja saa niitä virheitä välilä tekeä ..siitä huomaa ihmisen luonteen toista kohtaan jouku tekee ja ymmärtää ,joku ei tee ja ei ymmärrä.