Sinä pieni pullea vaalea poju joka vittuilit täysin vieraalle ihmiselle Billy Kidin vessaassa. Mietipä sitä että joku ilta näemme taas ja sinulla ei olekaan vieressäsi sitä kaksimetristä skinheadia. Silloin voin antaa vastineeni sinulle.
Tyhmyydestä joutuu tilille...
Tyhmyydestä joutuu tilille...
Vastaukset 11
Vanhimmat
Mitä sinä kommari valitat?
Oletko kenties rikollinen?
kommareidenkaan maksaa korvauksiasi.
Jokaisen skinin sisällä asuu pieni pelokas poika, joka kaipaa vain vähän huomiota.
Ja sinun sisälläsi asuu todennäköisesti homoraiskaaja. Vai kenties somalialainen joukkoraiskaaja?
Kommunismi on sairaus ja se pitää hävittää.
Mikä vitsi. Jos olette töissä niin miksi aina yritätte varastaa työläisten rahoja?
Kommunistit ovat kaikki joukkoraiskaajia.
Tunnistin sinut..
Keskustelen kanssasi..
Samoin,,,
varoppa skini, lättysi lätisee...
Sulla on muuten aika pieni pippeli. :D Huomasin siellä vessassa. Onko tää pienempi vaalee läski sun bitch vai onko asia toisin päin? Apinaa koijataan?
Kommunismi tappoi 100 miljoonaa. Vieläkin haluatte tappaa ihmisiä vai?
Ei tule onnistumaan komukka.
Kommunismi = syöpä.
miks kaikki eivät voi vaan olla sovussa? Ei kaikkien tarvitse kaikista pitää, ei se tarkoita sitä jos on eri ajatus maailma tai näyttää erilaiselta pitää ratkaista se turpiin vetämällä, miks pitää jonkun edes haastaa riitaa?
..yritä esittää fiksua. Kirjoitustaitosi on loistavaa. Olit varmaan koulussa juuri se nipottaja--kympin oppilas kaikessa!