Olemme lähdössä heinäkuun lopussa kahdeksi viikoksi matkoille ja kissalle ei tunnu löytyvän hoitopaikkaa. Sukulaiset tai ystävät eivät sitä huoli joten hoitola on ainut vaihtoehto. Haluaisin että se olisi lähellä helsinkiä tai jossain siinä lähistöllä... Olen netin kautta halpaa ja hyvää yrittänyt löytää mutta ei tunnu löytyvän... joku kirjoitti täällä että malmilla oli miau mauj jota kehuttiin mutta yhteystietoja ei netistä löydy... onko tuo paikka vielä olemassa????
MIHIN KISSA HOITOON
ANSELMIINA
2385
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
käydä kotona hoitamassa kissaasi, minulla on muutama sellainen perhe joiden lomien aikana käyn 2 kertaa päivässä, asun itse Espoossa ja minulla on itselläni kissa joka ei oikein pidä muista kissoista, joten en voi kotiini ottaa.
tässä yhteystietoni [email protected]
Patolassa on lemmikkihotelli tassu & tassu. Minun mielestäni se on edullinen paikka. Itsekin ajattelin viedä sinne lemmikkini, jos joskus en saa tuttua hoitajaa.