PEUGEOT WEB TV uusi juttu

3297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Siistiä, ilmainen kauhukanava. En pystynyt katsomaan kuin kolme sekuntia kun alkoi puistattamaan jo niin vietävästi. Vieläkin on iho kananlhalla. Toivottavasti en yöllä näe pösö painajaisia.
Ehkä tuo korvaa myös teille pösöilijöille myös erotiikka kanavan?

Äänestä
  • en muuta voi sanoa

    Äänestä

  • tat kirjoitti:

    en muuta voi sanoa

    Yllättävän hyvin sutkautettu pösö kuskilta. Tuohan vaati jo luovaa-ajattelua. Toivottavasti ei tullu pää kipeäksi kun tuota vastausta ankarasti mietit ja tuumailit. Kyllä muuten osui ja uppos, nn edes muista milloin joku olisi osannut kuittaillla minulle noin sukkelasti.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


handle kirjoitti:

http://www.tv-en.peugeot.com/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu