Jos jatkossa

sanot/kirjoitat minulle kauniita asioita, niin en enää usko niitä! Olethan jo näyttänyt minulle miten tärkeä olen sinulle
91655
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

minulle. En muuten olisi joka ainoa vapaa hetki luonasi...

Äänestä

hyvä mies lopeta toi pelleily.Et taida haluta ymmärtää toista ihmistä ollenkaan.Toisellakin voi olla omastatakaa harmia, niin sä vaan haluat noilla haamujutuilla pahentaa toisen elämän.
Päätin että en avaa yhtäkään keskustelupalstan sivua enää ikinä.
Olet todella hauska naisten naurattaja.
Oletko miettinyt et olisit välillä mies, vai onko mukavampi esiintyä mekko päällä.

Äänestä
  • hyvä nainen, lopeta heti tuo pelleily. Et taida ymmärtää, että aloittaja voi olla myös nainen, etkä liioin sitä, että aloittajallakin voi olla todellinen murheenkryyni käsissään. Ymmärräthän senkin, että näillä anonyymeillä teksteillä ei voi oikeasti vaikuttaa normaalin ihmisen elämään. Ei ainakaan kovin radikaalisti.. :)

    Tunnen olevani tuo "todella hauska naisten naurattaja" hänen silmissään, enkä suinkaan voi ylpeillä sillä... Eihän meidän välillä silti ole mitään todellista.. Vai onko?

    Äänestä

  • Joku kirjoitti:

    hyvä nainen, lopeta heti tuo pelleily. Et taida ymmärtää, että aloittaja voi olla myös nainen, etkä liioin sitä, että aloittajallakin voi olla todellinen murheenkryyni käsissään. Ymmärräthän senkin, että näillä anonyymeillä teksteillä ei voi oikeasti vaikuttaa normaalin ihmisen elämään. Ei ainakaan kovin radikaalisti.. :)

    Tunnen olevani tuo "todella hauska naisten naurattaja" hänen silmissään, enkä suinkaan voi ylpeillä sillä... Eihän meidän välillä silti ole mitään todellista.. Vai onko?

    mikä ei? Kaikki tunteet ovat todellisia, eikö se tee jo kaikesta todellisen? Todellisesta todellisempaa olisi se, että saisin tuntea kätesi kädessäni...

    Äänestä

olisin valmis vuoksesi tekemään jos vain tietäisin sinusta ja ajatuksistasi...
En tiedä, mitä se voisi olla. Miten se parhaiten kuuluu toiselle osoittaa että tämä merkitsee paljon?

Äänestä

ei voi vaieta. Se puhuu vaikka tänne.

Äänestä

tehdä? Hypätä siinä ihmisten edessä sun kaulaan ja alkaa lässyttää jotain? Ihmiselle joka on jo aiemmin IRL tehny mulle suoraan selväks että thanks but no thanks. Ei ollu helppoa..

Äänestä

niillä sanoilla kertoa jotain muutakin..

Äänestä

sittenhän suhtaudut samalla tavalla kun minä niihin sun juttuihis

Äänestä

Kommentoi aloitusta


&&&&&... kirjoitti:

sanot/kirjoitat minulle kauniita asioita, niin en enää usko niitä! Olethan jo näyttänyt minulle miten tärkeä olen sinulle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu