Lomalla......?

Mitä mieltä ootte sims lomalla pelistä? onko se kiva?
3157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lomalla on hyvä mutta se lagaa aika paljon lomasaarilla.Taksin tilaaminen lomalle maksaa 500.
Kannattaa ostaa se. Hinta tais olla jotai 30e en oo kyl varma.

Äänestä

Ihan jees... Ensin on kiva olla Lomasaarella mutta siihen(kin) tylsistyy... Itse jäin joskus "asumaan" lomasaarelle, eli tein hyvän perheen, menin lomasaarelle ja kirjoittelin rahakoodia. Kivaahan se oli, aluksi!

Äänestä

lomalla on siis niin surkee et olla ja voi mul on se. siis hirvee ja siin on kaikkee tyhmiä pussailu juttua ja tän tällästä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


??? kirjoitti:

Mitä mieltä ootte sims lomalla pelistä? onko se kiva?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu