Anetten uusi tyyli!

Anette oli tauolla pistänyt hiuksensa yllättäen uusiksi! Sopii todella hyvin, wau!!!!
142482
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Nainen on ilmeisen kokeilunhaluinen ja on löytämässä oman tyylinsä. Anette on hyvin naisellinen ja siro, jolle sopii monikin tyyli, ehkä sellainen on paras joka tukee taiteilijan persoonaa. Noista kännykkäblogeista huomaa, että tuo nainen ei pysty pitämään mykkäkoulua kuten edellinen solisti.

Äänestä
  • muutama vuosi niin viitsiiköhän enään lörpötellä samaan tahtiin

    Äänestä

  • tarkkailija2 kirjoitti:

    muutama vuosi niin viitsiiköhän enään lörpötellä samaan tahtiin

    Ensiksi Nettan ei ole suomalainen ja hän saanut tuon temperamentin syntymälahjaksi, se ei ole rooli joka hylätään. Tarjan kanssa oltiin mykkäkoulua viimeiset vuodet ja kun Tuomaskin osaa olla mörökölli, silloin ollaan jo pattitilanteessa....syyt tiesimme.

    Äänestä

  • ja peittää otsarypyt ;)

    Äänestä

Kyllä se sieltä pikkuhiljaa löytyy, näinhän oli Tarjan kanssakin joka Jone Nikulan sanoja lainatakseni näytti alussa " tirolilaiselta tarjoilijalta" mummolookinsa kanssa...

Äänestä

Eipä ole ennen tullut kommentoitua kenenkään hiusmuotia mutta kerta se on ensimmäinenkin. Naisten tiedetään ajoittain vaihtavan kampausta, ja kun kyseessä on vielä jonkinlainen julkkis kuten ihanainen Anette O., niin ei tämä mikään jättiylläri ole.

Tuo tasainen ja musta otsatukka ja tasaleikkaus tuo väistämättä mieleen kuningatar Kleopatran, vissiin kaikissa elokuvissa hänellä on tuon tyylinen kampaus. Niin ja Uma Thurmanin Tarantinon leffassa Pulp Fiction. Nightwishin soittaessa livenä Saharaa voi kuvitella olevansa kamelikyydissä Kleopatran kanssa.

Äänestä
  • ja käytti peruukkia...

    Äänestä

  • oli kalju kirjoitti:

    ja käytti peruukkia...

    silloni aikoinaan ,koska kirput ja muut vaiviaiset oli riesana.
    Lue lisää historioaa,niin olet
    tietävämpi,ehkä?.

    Äänestä

  • kaljuja oli kaikki kirjoitti:

    silloni aikoinaan ,koska kirput ja muut vaiviaiset oli riesana.
    Lue lisää historioaa,niin olet
    tietävämpi,ehkä?.

    ötökit siäl Epyktis niin erityisesti olis vaivanneet,ku suomes oli tukka kaikilla kumminkii silmillä...ainiin,se oli tää kylmä ilmasto varmaan ;D

    Noin asiasta toiseen,kuuntelin tuolla Islanders'sia ja kauhistuin,et onks Anette nuan juovuksis,mutta se olikin joku naarasteutooni ku hoilotti niin piäleen kameran viäres,notta hirvitti... ;D

    Äänestä

  • kaljuja oli kaikki kirjoitti:

    silloni aikoinaan ,koska kirput ja muut vaiviaiset oli riesana.
    Lue lisää historioaa,niin olet
    tietävämpi,ehkä?.

    Anette onkin kalju ja tuo uusi look on peruukki?

    Mitähän fanit tykkäisivät jos joskus Anette esiintyisi kaljuna?

    Äänestä

  • jos _ kirjoitti:

    Anette onkin kalju ja tuo uusi look on peruukki?

    Mitähän fanit tykkäisivät jos joskus Anette esiintyisi kaljuna?

    iiven moor,mii laik boold vomen,sori mai puur enklish,mii äm in finland...nier Taape houm.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


--vau-- kirjoitti:

Anette oli tauolla pistänyt hiuksensa yllättäen uusiksi! Sopii todella hyvin, wau!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu