Mitä aattelette pitkästä fledasta pojilla.Kaikki saa, ja pitää kommentoida.
pitkä fleda pojilla
....................
211747
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 21
Vanhimmat
Se on hienoa, -mikäli olet Lenny Kaye.
vuos takaperin oli hienoa, että pojat/miehet rupesivat pitämään jälleen pitkää lettiä. nyt alkaa jo näyttää siltä et liian moni pitää sitä väkisin, jotta haluaa näyttää h&m mallilta.
skedepojat taas joilla on pitkät hiukset, -housut, -paidat ja PIPO PÄÄSSÄ keskellä kesää näyttää lähinnä naurettavalta.
Jos pitää olla vitunmoinen letti jätkällä niin pistä jo samaan rahaan MEKKO!!
sä suus kiinni. Tai oikeestaan sormet pois näppäimistöltä.
..ja nykyään tuntuu olevan niin, että monet pitävät hiuksia jätkällä pitkinä, kun ne ylettyvät korvan alareunaan.
Pysytäänkö siinä, että hartoille tai hieman alapuolelle oleva on puolipitkä ja sitä linjaa?
Iha jees, jos sopii kyseiselle henkilölle.
Joo, ja minä tykkään kyllä niistä isohoususista.
Mä en voi todellakaan sietää niitä Liimanhaistelijoita!YÄK!
NYt ei oo hei mikää 70-80 luku!
Sopii ihan sairaan hyvin (tietty riippuu osaks henkilöst)... Sit siihen viä vaikka nahkahuosut...;)
Pitkä fledahan on luonnollinen asia, kenelle se ei muka sopisi? Ihmiset kuluttavat liikaa rahaa ajaessaan päänahkansa näkyviin.. Hyi olkoon!
ilman pitkää lettiä. Nyt siis tarkoitan hulmuavaa todella pitkää versiota enkä mitään trendi lettiä.
En voisi ikinä seurustella lyhyt tukkaisen miehen(?) kanssa. Olen kai vähän homofobistinen ;)
Pitkä letti on asennetta! :)
Erittäin kivan näköistä :) Varsinkin jos on paksut ja kiharat..
ja aivan hirmusti. sellaisia ei paljon liikuskele ulkosalla :c
Miksi miehen pitää näyttää naiselta? Oisko vielä parempi jos laittais huulipunaa ja vaikka vähän ripsivärejä?!?
Naiset, miksettä voi olla toisten naisten kans jos kerta pidätte naisen näköisistä miehistä?
ai että jätkä jolla on pitkä tukka on naisellinen??
mistä helvetistä oot tälläsen asian repinyt?
mä rakastan pitkää tukkaa miehellä ja itellänikin on pitkä tukka.
jopa raamatussa niissä kuvissa miehillä on pitkä tukka. se on luonnollista niinkuin joku jo sanoikin! mä rakastan pitkä tukkasia jätkii.
miehille: entäs mitä mieltä ootte muijista joilla on lyhyt tukka?
onks ne sitte iha jätkii?
Yleensä kun nään pitkätukksen pojan takaa, luulen sita AINA tytöksi ja muutenkin se näyttää naiselliselta.
No siinä nyt ei oo mitään ihmeellistä jos sulla on pitkä tukka, olethan sentään nainen.
Ja miten raamattu tähän liittyy?! pitäiskö sinun mielestä pojilla olla semmoinen pitkä kaapu päällä ja pitkät hiukset, ois varmaan aika sexyy?
Joillekin tytölle sopii lyhyt tukka, mutta ei läheskään kaikille!
must hevareille kuuluu pitkät hiukset. skede jätkät joil on pitkät hiukset on jotenkin pellejä (tai siis jos fleda yltää yli olkapäiden). Hevareil ja gooteil pitkät hiukset on nam...
Mä oon ainakin ihan heikkona pitkähiuksisiin jätkiin!.. Pitkät tai puolipitkät hiukset on EHDOTTOMASTI paremman näköset ku lyhyet!:)
just. aika jännää kyllä, että tyttöjen ihannemies on ulkonäöltään juuri sen näköinen kuin h&m kuvastossa on miesmallit. saas nähä mitä ens vuoden kuvastos on, ni osaa sit varautuu =)
se on todella ihananaa josmiehellä pitkä tumma tukka ponnarilla, siis kuumaa kamaa ( jos mies ei ole mikää hevari, eikä doku)..
pitkä lettinen hevari jätkä, ei vitsi mikä vastustamaton herkku pala, jeps. mutta ei kaikille jätkille käy pitkä letti, piste. ja jokainen päättää ihan itse millaiset hiukset itellään on ja minkä laisista hiuksista muilla pitäisi (vaikkei voi heidän hiuksista päättää millaisena he niitä pitävät).
ite kasvatan pitkiä hiuksia ja kiinnitän katseeeni ennemmin pitkä hiuksisiin jätkiin, kun lyhyt hiuksisiin. ja hevarit on namuja, tämäkin on vain minun mielipiteeni.