14.25 A-kakkonen

Hovinarri ja hänen seuraneitinsä jatkavat sirkushuvien esittämistä.
6374
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mielestäni ajankohtaisen kakkosen iso moka oli tuoda seksiryhmänsä mainostaja studioon. Kalenterin esittely ja mainostaminen oli kaiken typeryyden huippu!

Toimittaja tosin yritti blondia saada pysymään aiheessa tai vastaamaan suunnilleen kysymyksiin, mutta tehtävä oli mahdoton :/

http://www.yle.fi/palaute/palaute.php

Ja ohjelma on näkyvissä täällä: http://areena.yle.fi/toista?id=1153231

Äänestä
  • Susan Kuronen ja Johanna Tukiainen ovt päässet "asiaohjelmiin", lisäksi Johanna Tukiainen kertoi jossain olleensa Mirja Pyykön haastateltavanakin televisiossa.
    Onko Ylestäkin tullut kaupallinen kanava?
    Pakko katsoa illalla, Ylen takia.

    Äänestä

  • Tietyllä tapaa Tukiaisen kutsuminen ohjelmaan oli hyvä asia. Nyt ainakin tuli viimeistään todistettua se, ettei tällä neitosella ole mitään järkevää sanottavaa mihinkään. Nolasi vain itsensä aivan totaalisesti.

    Ja palautetta kannattaa ehkä ennemmin laittaa A2:n omien sivujen kautta:

    http://www.yle.fi/a2/

    Äänestä

Hyvä että pääsi puhumaan suunsa puhtaaksi. Ei halua kenellekää pahaa. Kiva kalenteri tulossa

Äänestä
  • Johannahan todisti ohjelmassa olevansa huomattavasti fiksumpi kuin ulkoministerimme Kanerva! Mukaan kunnallisvaaleihin nyt ehdottomasti, sinne kaivataan kauniita blondeja muutenkin:)

    Äänestä

  • fani ikuisesti kirjoitti:

    Johannahan todisti ohjelmassa olevansa huomattavasti fiksumpi kuin ulkoministerimme Kanerva! Mukaan kunnallisvaaleihin nyt ehdottomasti, sinne kaivataan kauniita blondeja muutenkin:)

    Johannako se täällä taas kirjoittelee omakehuviestejä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ja illalla 45min. jatkuuuu kirjoitti:

Hovinarri ja hänen seuraneitinsä jatkavat sirkushuvien esittämistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu