hyvää..

sinulle sinne ihan liian kauas..olet mun unissani ..aamulla taas aikanen herätys..,jos on tarkoitettu .. .saan sut viellä vierelleni..:(
5668
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

lempeitä unia sinullekin:)
Mitä jos tulenkin viereesi unen kera, juuri siihen asti kun on pakko luopua seurastasi herätyksen takia:)

Äänestä

kulta, olet päivieni ilo,
kaipaukseni kohde,
hymyni vastine,
sanojen ihanuus...

elämän tarkoitus ohjaa meidät toisillemme, uskon siihen

Äänestä
  • Mitenköhän minäkin uskon tuohon viimeiseen lauseeseen :)

    Äänestä

  • niin,, kirjoitti:

    Mitenköhän minäkin uskon tuohon viimeiseen lauseeseen :)

    sinun tulee luottaa itseesi ja minun vahvuuteeni;)
    uskothan;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yötä.. kirjoitti:

sinulle sinne ihan liian kauas..olet mun unissani ..aamulla taas aikanen herätys..,jos on tarkoitettu .. .saan sut viellä vierelleni..:(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu