noobista range masteriksi!

arvostele tyyppi
range 73
str 50
attack 50
def 40
magic 55
hp 67
prayer 25 sad -.-
flething 52
manii on vaivaset 2.1 mill ja joku huono crystal bow summoin 1
3291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ime lekaa...

Kyl tosta tulis hyvä rng/2h

menit pilaa def..

Sanoisin suoraa...

Ps. Kusit juuri puresi ;)

Äänestä
  • Ei välttämättä kustu alkuunkaan.

    Jos esim tankki ranger niin eipä tuossa nyt mitään vikaakaan ole. Ellei nyt sitten täydellisyyttä olla hakemassa niin nuo attack ja str on aika turhia puhtaalle range tankille.

    Tosin jos tankkia olet tekemässä nosta 70 def ja hommaat t helm v skirt ja r crossy. Sitten jos saat joskus dfs vielä se siihen päälle niin on kylä aika kova tankki.

    Äänestä

range 73
- 8-.
str 50
- 7½.
attack 50
- 7½.
def 40
- 7½.
magic 55
- 7½.
hp 67
- 8-.
prayer 25
- 6-.
flething 52
- 7½
summoin 1
- 4.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


spot arrow kirjoitti:

arvostele tyyppi
range 73
str 50
attack 50
def 40
magic 55
hp 67
prayer 25 sad -.-
flething 52
manii on vaivaset 2.1 mill ja joku huono crystal bow summoin 1

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu