Surkea paikka, ylimielinen henkilökunta, luusereiden mesta. Eipä tarvitse käydä siellä enää!
Raumanlinna sucks
13
1657
Vastaukset
- raumalainen
se on juppipaikka jopa asiakkaat(vaki) luulee olevansa jotain "eliittiä" täysin naurettava paikka, jos meinaat iskee sieltä naisen sun täytyy piirittää sitä kuukausi ennen kun on mitään toivoo päästä pidemmälle...
- typykkä raumalta
Sun pitäis ehkä katsoa peiliin ,jos et saa itselles naista.Tuntuu muutenkin sulla olevan asenne hukassa.Taidat olla niitä miehiä jotka luulee ,että naiset lakoaa jalkoihin kun vähän vinkkaatte!
- raumalainen
typykkä raumalta kirjoitti:
Sun pitäis ehkä katsoa peiliin ,jos et saa itselles naista.Tuntuu muutenkin sulla olevan asenne hukassa.Taidat olla niitä miehiä jotka luulee ,että naiset lakoaa jalkoihin kun vähän vinkkaatte!
tossa jutussani tarkoitin enemmänkin sitä että ko paikka on aika sisäänpäin kääntynyt "pinta liitäjien paratiisi"
- raumalainen tyttö
raumalainen kirjoitti:
tossa jutussani tarkoitin enemmänkin sitä että ko paikka on aika sisäänpäin kääntynyt "pinta liitäjien paratiisi"
Tuollainen idiootti ei koskaan tule saamaan naista. Toivottavasti kuolet pian! Tuollaista paskaa ei yksikään tyttö jää kaipaamaan!
- yks neitonen
Hei sä oot yrittänyt väärää naista.Kyllä musta vaan seuraa saa vaikka heti...
- juuso tai peltsi
raumalainen tyttö kirjoitti:
Tuollainen idiootti ei koskaan tule saamaan naista. Toivottavasti kuolet pian! Tuollaista paskaa ei yksikään tyttö jää kaipaamaan!
taidat oll tyypillinen raumalainen...
- pitomec
mitä vittua sieltähän saa toosaa aivan takuu varmasti juppi böörnat antaa aivan yht varmasti ku es merkiks yh äiskät. knhan vaan malttaa jättää kysymisen kello kahen jälkeen=muijien promillet vähä yli kahen.
- Jusa
...erittäin suositut perjantai-illat vaihtamalla tanssimusiikin discoiluksi ym. Aiemmin siellä oli huippusolisteja mutta nyt on R.Räsänen konsultoinut paikan musiikkia. Ja kansa kävellyt ohi.
- EN OO KÄYNY
MUTTA JOS KÄVISIN NIIN 18 18 - 36 KERTAA JA KERRAN PÄÄSISIN TAKAHUONEEN KAUTTA SISÄÄN KUN OLISIN KUUNTELEMASSA FLAMING ROCKERSIA < MIKKELI. JA JOHNNY DODGERIA < MIKKELI.
- Vakikävijä jo kauan
R.Räsäsen aikaan siellä kävi asiakkaita todella paljon, mutta nykyisin kun R & Kumpp. ei ole mukana, niin mennyt alaspäin heti Sedun tultua. Eli juusi se tanssi-aika oli just Räsäsen aikaa, ei nyt lainkaan. Se alakerran Mr Jones on taas vielä Räsäsen ja kumppaneiden heiniä.
- 882
OIS KIVA KÄYDÄ SIELLÄ.JA KAKSI KERTAA OLISIN RMJIIN JATKOJUHLISSA < SIELLÄ.KERRAN OLISIN KAIJAN KÄRKINEN JA ILE KALLION KONSERTISSA SIELLÄ,SITTEN POIKKEAISIN POPEDAN KONSERTISSA SIELLÄ, KOLME KERTAA OLISIN ITSE SIELLÄ KATSOMASSA MAARIT HURMERINTAAA
- jarpala
kapakka ei sin voi tavalline konna mennäkkä
- Kalliohovi
Siihen puljuun en astu jalallanikaan. Rosvot viihtyy.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 996204
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804812Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv993082Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p302902Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska262145Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191526Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3371091Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?911079Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311006- 48784