entäs

ihastuu hierojaansa? Noloa, mutta totta....ihanat käsivarret ja miehinen olemus teki naisesta kertalaakilla pikkutytön. Eipä haittaisisi vaikka hieronta käväisisi kauriin käntöpiirillä saakka.
31068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

MENNÄKKÄÄN JA ASIAKAS MAKSAA, KEVÄINEN BISNES.

T:MINUN BISNES

Äänestä

sonsit niin

vitsit

;)

Äänestä
  • mano mano, käsi kädessä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


jos kirjoitti:

ihastuu hierojaansa? Noloa, mutta totta....ihanat käsivarret ja miehinen olemus teki naisesta kertalaakilla pikkutytön. Eipä haittaisisi vaikka hieronta käväisisi kauriin käntöpiirillä saakka.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu