Kylläpäs nyt neitsyttä haukutaan. Saattaa olla että aiheesta. Toisin kuitenkin esillle seikan joka on jäänyt huomaamatta keittiöastrologeilta. Saturnus on siirtynyt syysk. 2007 neitsyen merkkiin. Että pohtikaas sitä jos osaatte. Tuskin edes ymmärrätte tätä.
tiedoksi keittiöastrologeille
neitsytM*****
111160
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Parasta vaan tulevaisuuden turvaamiseksi pysytellä tiukasti erossa neitsyistä, vaikka alkuun seura ja meno miellyttäisikin. Lopulta suhteesta neitsyeen ei seuraa mitään hyvää!
Lopun alku koittaa, kun saturnus siirtyy pois neitsyestä!
.... vaaka ja skope. Turhat luulot niiltä pois. Leijona ja veskari taas saavat olla rauhassa.
tuo nyt sitten sitä, että jos tää veskari on ihastunut neitsyt-mieheen, niin sitten ei kuitenkaan olis mitään kamalaa tiedossa, vaan jutulla vois olla jatkoakin...noin niinku astroloogisesti ;) Hei sanokaa, että se tarkoittaa just sitä pliiiis ;)
Kyllä se sitä tarkoittaa. Luihut mielistelijät (selkäänpuukottajat) saavat tuntea neitsyen voiman ja älykkyyden. Veskari on rehellinen eikä petä, vaikka sen käytös usein on hyvinkin irrationaalista.
katsos kun sanoin jo pari vuotta sitten sille neitsyt-miehelle, että minä olen täällä ja pitelen paikkaa jos maailma sua paleltaa :)
Olen pitänyt lupaukseni...
Niin veskarista ollaan montaa mieltä juuri tuon sanomasi piirteen vuoksi, mutta ehkäpä se kuitenkin on omalla tavallaan kiehtovaakin...kyllä meillä järkikin pelaa...kuulemma. Ihanaa hulluutta teissäkin...
Kiitos kannustavasta vastauksestasi !
Kuinkas sitten käykään?
Sitä varten se saturnus on merkissäni, jotta kaikki liehittelijät ja röyhkimykset poistuvat aina uskollisesti palvelevan neitsyen läheltä. Muutenkin elämme jo vesimiehen aikaa ja tekokristillinen kalojen aika vetelee viimeisiään. Uudet tuulet puhaltavat nyt myös neitsyitten elämään. Kaikki turha (nipottaminen) saa kyytiä. Valitaan vain parasta, sitä mikä vie meitä eteenpäin. Sopivasti samalla myös neptunus vapauttaa 2012 vesimiehet ja siirtyy kalojen merkkiin. Eläköön uusi elämä!
Kuka jaksaa odottaa neljää vuotta?????? Ja hakuaisin nähdä palvelevan neitsyen????? Neitsyet omahyväistä porukkaa, ajattelee pitkälti vaan omaa itseään. Ei se maapallo pyöri heidän ympärillääm???????????
Neptunus rassaa(?) enää helmikuun pulenvälin vesimiehiä. Muilla se on jo ohi.
että toisen hyvä mieli on joltain toiselta pois...joidenkin mielestä :)
Sinulle toivotan onnea matkallasi vilpittömästi!
kaikki ajattelevat ensisijaisesti omaa itseään, vain sitä kautta voi antaa myös toisille hyvää mieltä :)
Kuka haluaa palvelijaa, kun yhdessäkin voi tehdä kaiken. Ei voi saada, jos ei koskaan anna, puhutaan sitten mistä vain :)