tai kampaajaa,joka OSAA leikata hiuksia niin,että niitä pystyy itsekin vielä laittamaan.
Siis kunnon kampaajaa,vanha ukkonikin osaa kyllä kynitä jotenkin,mut ois kiva käydä kampaajalla.
Ja sellasella joka osaa ehdottaa jotain uutta mallia ja mikä sopii jne.
Siis kunnon kampaajaa,vanha ukkonikin osaa kyllä kynitä jotenkin,mut ois kiva käydä kampaajalla.
Ja sellasella joka osaa ehdottaa jotain uutta mallia ja mikä sopii jne.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Tinos on erittäin hyvä. Ainakin osaa ehdottaa jotakin uutta ja erillaista :). Sinne vaan...
Tytöt leikkaa todella huolella ja ovat käyneet mallistopäivillä tiheään. Tietävät mikä milloinkin on in. Aina olen tyytyväisenä lähtenyt ja odottaessa on mukava juoda siellä kahvit tuoreen nisusen kera..:)
Onnistuisiko siellä myös genitaalialueen karvoituksen värjäys?
"...Tietävät mikä milloinkin on in..."
Onko nainen niin pönttö ja muiden johdateltavissa, että kaiken pitää aina olla "in"? Eikö oma maku ja mieltymys merkitse mitään?
Jos kampaaja sanoisi, että tämä kampaus on nyt tosi "in", mutta sen kanssa pitää ehdottomasti käyttää kymmenen senttimetrin nenärengasta, niin sinähän painaisit tukka putkella lähimpään maatalouskauppaan valitsemaan sopivaa nenärengasta. :)
Lajol on tosi hyvä karvuri, niinko meil sitä kutsuta kumanki päänleikkaus onnistu ja tosi hyvä ja halppa touhu on ja jos tarvi rasvaust ni selanenki onnistu.Paikka on siin misä vanha pubi ol jos muistat.
....???
Metron Parturi keskustassa.
Kaikki parturit on huoria, mutta kaikki huorat ei ole partureita. Tämähän ei ole minun keksimää, vaan suurta kansan viisautta.