Homous on perverssiä! Kahden miehen harjoittama seksi on sairasta! Luonto ei ole tarkoittanut ihmisiä lisääntymään peräaukon kautta! Homot takaisin mielisairaaloihin oireilemaan!
Mutta jos tuomitset homot...
Tuomitset varmaan myös lesbouden(Kaikki naisten välinen seksi on myös saastaista, ja esim aihetta käsittelevä kirjallisuus ja elokuvat on välittömästi poistettava kaupoista ja kaikenlaisesta julkisesta ja epäjulkisesta levityksestä, ja ankaria rangaistuksia määrättävä niille, jotka tälläistä toimintaa harjoittavat)
Tuomitset varmaan myös naisten väliset biseksuaaliset suhteet(Yksi mies kahden, tai useamman naisen kanssa. "Luonnollinen" yksiavioisuus kunniaan, ja kaikenlainen ryhmäseksi pannaan. Kaikki tälläinen toiminta, ja kaikki siihen viittaava tätytyy kieltää lailla aiempaan kommentiin viitaten)
Tuomitset varmaan myös kaikenlaisen anaaliseksin. Sehän on luonnotonta, siis työntää pyhä siittimesi toisen ihmisen aunukseen. Tämä koskee luonnollisesti myös naisia, sillä eihän naisen paska ole yhtään sen heterompaa kuin miehenkään?
Tuomitset varmaan myös kainelaiset seksikalut, esim muoviset Dildot tai ruoskat. Eihän luonnossakaan käytetä mitään "apuvälineitä", ja hyvin ollaan pärjätty. Terve ihminen ei seksiin avuksi tarvitse mitään kumivälineitä, ja jos tarvitsee, niin sellainen ihminen on sairas, ja passitettava välittömästi lähimpään mielisairaalaan saamaan hoitoa!
Tuomitset varmaan myös samaan hengenvetoon kaikenlaiset sadomasoleikit, joissa nainen, esim nai tai piiskaa miestä erikoisväineillä. Luonnossahan kaikkien kädellisten keskuudessa MIES on selvästi dominoivempi kuin nainen. On aivan yhtä Luonnonvastaista kuin Homoseksuaalisuus edes fantasoida tilanteesta, jossa nainen olisi miestä Dominoivempi, se on rikos luonnonlakeja vastaan, ja täytyy tuomita SELVÄSTI(Kaikki tälläistä haureutta harjoittavat irstaat miehet on lähetettävä mielisairaalaan parantumaan, ja kainelainen viimeksi mainuttuun viittaava materiaali on takavarikoitava välittömästi!)
Tuomitset samaan hengenvetoon varmaan myös prostituution, ja vaadit varmaan myös sen kriminalisointia. Jos joku ei "Luonnollista" tietä voi saada seksiä, niin miksi maksaa asiasta rahalla? Eihän se ole luonnollista, kun eihän sitä esiinny luonnossakaan?
Samaan hengenvetoon varmaan tuomitset myös sen, että julkisista varoista hoidetaan esim kehitysvammaisia. Kaikki jotka, eivät pärjää niinkuin normaalit ihmiset, esim joko fyysisten tai psyykkisten ongelmien kanssa olisi syytä vain kylmästi syytä jättää ilman hoitoa, tai tappaa(niinkuin homot)Eihän se semmoinen käy, että meillä esim julkisiin rakennuksiin rakennetaan ramppeja vammaisille, jos ei siitä pysty itse kävelemään, niin ei nyt meillä mitään LUONNONOIKKUJA aleta verovaroilla auttamaan! Ja sama juttu tottakai vanhusten kanssa! Kuolema ja sairaudet ovat luonnollinen osa luonnon kiertokulkua. Ei mitään "vanhainkoteja" julkisista verovaroista! Vanhukset koteihinnsa kuolemaan!
Et tietenkään myös tue esim sellaisia heikompien avustamismuotoja, kuin sosiaaliturvaa, tai ainakin vaadit, että kerran verovaroista otettu summa maksetaan takaisin korkojen kera Jenkki tyyliin. Kyllä sekin on esim aika "Luonnotonta" että esim perheille maksetaan lapsenteosta(lapsilisät muut tuet)kun se ei muuten tunnu onnistuvan. Vai kuinka?
Etkä tietenkään kannatta minkäänlaista tasa-arvoa, sillä eihän tasa-arvo nyt toimi luonnossakaan. Heikot jyrää vahvemmat, se on luonnon laki, eikä mikään "tasa-arvo" KAIKKI kiintiöt pois niin naisilta kuin esim etnisiltä vähemmistöiltä. Työnantaja päättäkööt, kenet työhön valitse,e ja vaikka kauppias, kennen kanssa haluaa asioida. Ei luonnossakaan tunneta sellaista asiaa kuin "syrjintä" vain esim vieraiden ykslöiden vieroksuminen samasta lajista on ihan normaalia arkipäivää, jos sattuu omalle reviirille. Eli rajavartiostolle kovaa piippuun, kun tänne pyrkii pakolaisia. Luonnolliset arvot kunniaan!
Et tietenkään hyväksy myöskään adoptiota. Ihmisen olemassaolon tarkoitushan on lisääntyä. Jos sen sijaan käytät isän tai äidinvaistojasi toisen lapsen hoivaamiseen, jolla edistät toisen yksilön geenien säilymistä ja siirtymistä, niin se jos mikä on luonnotonta, eikös vaan?
Tuomitset samaan hengenvetoon varmaan myös avioerot, sillä eikös se vahingoita lasta, ja anna hänelle ennen muuta huonoja roolimalleja. Siis se, että ensin luvataan toiselle ikuista uskollisuutta, ja sitten mennään, ja otetaan ero. Se on sopimusrikkomus, ja siitä pitäisi vähintään seurata vankeutta, sillä se horjuttaa yhteiskunnan perusarvoja, vai kuinka?
Et hyväksy tietenkään minkäänlaisia suhteita sen enempää alaikäisten poikien kuin tyttöjenjään kanssa, sillä kaikkihan ovat samalla maaliviivalla. Tuomitset silloin myös varmasti suomalaisten "bisnes"-matkat kaukoitään ja Venäjälle, ja Itä-eurooppaan.
Tuomitset samaan hengenvetoon varmasti siis myös heteropedofiilian, kuin myös heterojen eläimiinsekaantumisen. Vai luuletko, että kyseessä on vain homojen "sairaus"? Samaan hengenvetoon tuomitset varmaan myös kaikenlaisen lapsen pahoinpitelyn ja heitteillejätön, sillä kelläänhän ei ole oikeutta laiminlyödä lasta, tai antaa hänelle huonoja roolimalleja. Kannatat siis myös varmaan, että tälläisiltä vanhemmilta otettaisiin lapset välittömästi pois, ja huostaanotot samaan aikaan huimasti lisääntyisivät. Kaikille samat säännöt, vai mitä?
Luonnolliset arvot kunniaan!
Ryhtiliike
0
121
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Persut eivät ole kertoneet euronkaan edestä säästökohteita
Mutta änkyttävät kysellä niistä muilta jatkuvasti. Vaikuttaa ettei persuilla ole kykyä omaan ajatteluun ja päätöksenteko2613175Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.741234- 661173
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra180978Odotettu tulos Taivalvaaran hiihtokeskuksen osalta
"MCS Finland Oy on ilmoittanut Taivalkosken kunnalle 30.4.2026, että se irtisanoo Taivalkosken kunnan ja MCS Finland Oy:47866- 60819
- 47809
- 45732
- 40721
- 39688